En son ne zaman mağazaya giderek bir ürün satın aldınız? Sanal mağazalar ve online alışveriş artık en ufak ürünlerden en büyüklerine günlük yaşam pratiğimizin değişmez bir parçası. Durum böyleyken bu deneyimin mümkün olan en iyi ve güncel halini arıyoruz. İşte Beko da bu anlayışımızın farkında olarak yenileniyor ve karşımıza mağaza deneyimine en yakın online alışveriş sitesiyle çıkıyor.

Online alışverişe dair en temel sorunlardan bir tanesi satın almak istediğimiz ürünlerin boyut, şekil veya renklerini, bulundukları mekanlarda tam olarak nasıl duracağını gözlerinde canlandıramıyor olmamız. Beko bu soruna çözüm olarak öncelikle, ürünlerin birebir boyutlarına ve gerçek renklerine sahip 3 boyutlu modellerini tasarlıyor. Bu 3 boyutlu modellerin AR olarak görüntülenmesi için de herhangi bir uygulama indirmeye ihtiyaç duymadan ve tamamen web sitelerine entegre olarak çalışan bulut tabanlı AR görüntüleme servisi ile birleştiriyor. Yani Beko’nun web sitesinde ‘Artırılmış Gerçeklik ile Ürünü Evinde Görüntüle’ butonuna tıklayarak interaktif deneyimler yaşamak mümkün.

Eğer ürün seçmek konusunda zorluk yaşayanlardansanız haberler güzel çünkü Beko’nun “Seçiminize Yardımcı Olalım” modülü sürecin bu karmaşık kısmını da kolay ve keyifli bir hale getiriyor. Farklı kategoriler altında ihtiyacınız olan ürünleri ve özelliklerini detaylı olarak incelemenize imkan tanıyan sistem, soru setleriyle arayışınıza uygun olanları bulmanız için sizi yönlendiriyor.

Elbette alışverişten beklentilerimiz seçim sırasında yarattığı kolaylıklar kadar fırsatlar ve satış sonrası hizmetlerde de aynı keyfin sürmesi yönünde. Eğer herhangi bir ürünü sipariş verir vermez “ne zaman gelecek acaba?” diye düşünmeye başlayanlardansanız Beko.com.tr‘nin ürün evime ne zaman ulaşır butonu yardımınıza koşuyor. Kullanım kılavuzlarını okuyan o kıymetli azınlıktansanız “Üyelik” alanından satın aldığınız ürünlere dair faydalı bilgilere ve kullanım kılavuzlarına ulaşabilirsiniz. Ürün eve gelir gelmez kullanmaya başlamak isteyenleri de düşünen Beko, yetkili servisi teslimat ve montajı da üstlenerek bizleri bekleme sürecinden kurtarıyor.

O halde sizi kendiniz için en uygun ürünleri, en uygun fiyatlar bulmanıza yardımcı olacak kampanya gösterimlerimden de yararlanabileceğiniz Beko dünyasına adım atmak üzere buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Beko