Temiz bir evde yaşamak, hepimizin en büyük önceliklerinden. Peki ev temizliği için haftada ne kadar zaman harcadığınızı hiç hesapladınız mı? Temizlik için harcadığınız zaman ve enerjiyi azaltmak istemez miydiniz? Bu zaman ve enerjiyi kendiniz ya da sevdikleriniz için kullanmak, yaşam kalitenizi en az temiz bir evde yaşamak kadar arttırmaz mıydı? Beko PowerClean® Pro, her zemine uygun yüksek performansıyla tüm eve yetiyor ve hem emeğinizden hem enerjinizden hem de zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu da tabii ki temiz bir evin keyfini sevdiklerinizle çıkarmak, şehrin sokaklarında daha uzun saatler geçirmek ya da hobilerinize daha fazla vakit ayırmak demek oluyor. 

Beko PowerClean® Pro

Ev temizliğinin en iyi şekilde süpürgeyi bastıra bastıra, bir yeri defalarca süpürünce yapıldığı gibi bir önyargı vardır. Oysaki günümüz teknolojileriyle artık bu kadar emek harcamanın gereksiz olduğunu, yüksek emiş gücüne ve performansa sahip bir süpürgeyle bir kez süpürdüğünüzde de aynı sonucu alabilir, boşuna emek harcamamış olursunuz. Beko PowerClean® Pro, tek bir süpürge ile ‘iyi temizlik’e bakışınızı değiştiriyor. Yeni nesil fırçasıyla otomatik olarak zemin özelliklerini ve tipini algılıyor, emiş gücünü ayarlayarak kullanım süresini optimum süreye getiriyor. 210W emiş gücüyle ve yüksek performansıyla tüm eve yettiği gibi, gövde üzerinde yer alan ekranından anlık olarak kalan süreyi, emiş modunu ve şarj durumunu gösteriyor. Fırça, boru ve filtre kısmında meydana gelebilecek tıkanma durumlarında ekran üzerinden animasyonla bildirim sağlıyor ve olası sorunları en hızlı ve kolay şekilde çözmenize yardımcı oluyor. 

Beko PowerClean® Pro

Beko PowerClean® Pro gibi yüksek performanslı bir süpürgeyle temizliğe daha az emek ve zaman harcamak, daha az yorgun hissetmenize ve çok kıymetli tatil günlerinizde daha kaliteli zaman geçirmenize katkı sağlayacak. Temizlikten sağladığınız zaman tasarrufuyla o çok sevdiğiniz dizinin yeni sezonuna başlayabilir, kitabınızda birkaç bölüm daha ilerleyebilir ya da eve davet ettiğiniz sevdiklerinizle sohbetinizi daha da koyulaştırabilirsiniz. Daha enerjik hissederek, spora gitmeyi bu kez ertelemeyebilir, gece dışarı çıkmak için daha motive olabilir ya da evin temizliğini düşünmek zorunda hissetmeden gönül rahatlığıyla sokaklarda keşiflere çıkabilirsiniz.

Beko PowerClean® Pro

Beko PowerClean® Pro’yla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.