İstanbul, iki farklı kıtasıyla diğer tüm şehirlerden ayrılan, biricik bir şehir. Renkli temposuyla Avrupa Yakası ya da huzur denildiğinde akla gelen yemyeşil doğasıyla Anadolu Yakası… Eğer hangi yakada oturacağınızı seçmekte zorlanıyorsanız size iyi bir haberimiz var, Benesta Acıbadem tam da iki yakanın buluşma noktasında, İstanbul’un kalbinde yer alıyor.

Avrupa Yakası’nın hiç uyumayan dinamizmi ve Asya Yakası’nın ikonik sakinliği, tertemiz Çamlıca havası ve yemyeşil Acıbadem doğasıyla buluşuyor. Benesta Acıbadem, İstanbul’u İstanbul yapan ne varsa adeta bir özetmişçesine bizlere sunuyor.

Benesta Acıbadem’deki daireler ise tek tip değil, her evin kendine özel farklı artıları bulunuyor. Kiminde alabildiğince büyük bir terastan Kalamış kıyılarına kadar uzanan bir manzara, kiminde BenLeo Park’a açılan salonundan adımınızı attığınız anda çimlerle sizi buluşturan bahçeler, kimindeyse Çamlıca manzarası görülebiliyor. Her salon penceresinin yaşatacağı deneyim ayrı ayrı hesaplanıyor. Her odadan keyif almanızı sağlayacak detaylar, yüksek fonksiyonalite ve mühendislik anlayışıyla tasarlanarak sizi ayrıcalıklarla dolu yepyeni bir yaşama davet ediyor.

Benesta Acıbadem’in İstanbul’un kalbindeki konumu ise daha önce hiç şahit olmadığımız bir projeye ve o projenin çevrelediği, dünyaca ünlü tasarımcısı WATG yöneticilerinin ‘dünyada bir ilk’ olarak tanımladığı iki futbol sahası büyüklüğünde müthiş bir parka ev sahipliği yapıyor. BenLeo Park, İstanbul’da hiç de alışkın olmadığımız park ölçüleriyle bizleri yemyeşil bir doğayla buluşturuyor. Uzun yürüyüş parkurları, yetişmiş ağaçlara ev sahipliği yapan gerçek doğal zemini, oyun alanları, kumsallı yüzme havuzu, dinlenme alanları, tırmanma duvarı, mini amfi tiyatrosu ve gökyüzüne uzanan Skywalk yürüyüş yoluyla BenLeo Park her yaşta, herkese hitap etmeyi başarıyor.

BenLeo Park’a komşu olarak tasarlanan Benesta Hub ise İstanbul’un en iddialı mutfaklarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Rafine zevklerin yeni merkezi olacak Benesta Hub’da gurme lezzetlerin yer alacağı restoran ve kafeler yer alıyor. Hemen yanı başındaki ofis ve çalışma alanlarıyla da tüm sosyalleşme, çalışma ve dinlenme keyfini bir arada sunuyor.

Güneşin doğuşunu Çamlıca’nın yemyeşil manzarasıyla selamlamak, hem İstanbul’un kalbinde yaşayıp hem de dilediğinizde şehrin kaosundan uzaklaşmak istiyorsanız Benesta Acıbadem’in showroom’unu ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için tıklayın.