Sonbaharın gelişiyle pusula bu kez şehre dönüyor. Şimdi şehirde olan bitenin izini sürme zamanı. Kültürel hayatı canlandırma, taze fikirlere yer açma, yeni sesler duyma ve hayal etmenin vakti. Keşfetmek hareketin özünde var ve pusulası yenilik olana, yolda olmanın kendisi en büyük keşif… İşte tüm bu akışın ve dengede kalma çabalarının farkında olan Beymen Club da bu sezon hepimizin kendimize sıkça sorduğu bir soruda bizlere eşlik ediyor: Şimdi nereye?

Hiç olmadığı kadar hızlı ilerleyen zamanla tatlı bir yarış halinde olduğumuz bu dönemde, yaşamlarımızın merkezinde iki değişmez unsur var: “merak” ve “hareket”. Aslında bu iki unsur varoluşundan beri modanın belkemiğini oluşturuyor ve Beymen Club da 2021-22 Sonbahar/Kış sezonunda, şehrin temposuna ayak uydurarak konserlere, sergilere, festivallere, özlediğimiz o tazeliğe akarken, kendimizi stilimizle ifade edebilmenin formüllerini sunuyor. Hem de haftanın her günü, günün her saati için! Modanın bireysel tavrını ve cesaretini, yeni mevsimle hareketlenen kent yaşamına uyarlayan Beymen Club’a bu sonbaharki keşif yolculuğunda, fark yaratan bireysel stilleriyle olduğu kadar yeniliğe açık tavırlarıyla da ilham veren iki ünlü isim eşlik ediyor: Büşra Develi ve Birkan Sokullu.

Beymen Club kadınının enerjisini yansıtan 2021-22 Sonbahar/Kış kadın koleksiyonunda; özgün form ve kalıplar, cüretkar renkler, hem geometrik hem de yağlıboya tablolarını andıran desenler, kapitone detaylar, peluş dokunuşlar görüyoruz. Yaratıcı enerjimizden ilham alan tüm bu detaylar fark yaratırken Beymen Club’ın vazgeçilmezi denimleriyse sofistike ve modern bir stilde konfora olanak tanıyor.

Erkek koleksiyonuna göz attığımızda ise ekru, buz mavisi ve camel tonları, teknik detaylara sahip dokular, özgün baskı ve nakışlar, jakar desenli trikoların bir araya geldiği iddiası yalın çizgisinde saklı bir seçki görüyoruz. Böylece casual giyim farklı doku ve renklerle çağdaş ve klas bir zemine taşınıyor.

Koleksiyona dair bir diğer önemli detay ise en sık radarımızda olan ve önemli beklentilerimiz arasına giren sürdürülebilirlik konusuna da gereken özeni göstermiş olması. Bireysel ifadeye alan açan çok yönlü sonbahar koleksiyonuyla yeni sezonda yepyeni bir hikaye yazan Beymen Club, sürdürülebilirlik ilkesine uygun tasarımlarıyla doğal kaynakların korunduğu daha iyi bir dünya için farkındalık yaratıyor.

Sanatın, modanın, tasarımın, müziğin, sinemanın; keşfetmenin ve paylaşmanın zamanı gelmişken, kent yaşamının ritminde sizlere eşlik edecek Beymen Club 2021-22 Sonbahar/Kış koleksiyonuna daha yakından bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kapak Fotoğrafı: Beymen Club