Hediye paketi açarken yaşadığımız heyecanın tıpta bir adı var mı? Yoksa bile mutlaka olmalı. Önce paketi görürürüz, sonra açmak için biraz bekleriz, merakımızın ve düşünülmüş olmanın tadını çıkarırız. Hediye seçme kısmında ise yıllardır değişmeyen tercihimiz elbette Türkiye’nin tek dijital lüks platformu Beymen.com. Çünkü üzerinde Beymen.com yazan bir kutu gördüğümüzde, içinde tam bizlik bir seçim olduğunu biliriz!

Peki hediyeleşme döneminde siz hangisisiniz? Haftalar öncesinden hazırlığa başlayanlar? Hediye paketleri için bile küratör edasıyla hazırlananlar ya da pratik ruhlu son dakikacılar? Hangi gruba dahil olursak olalım hediyeleşme dönemine yaklaşırken bu yılki adresimiz yine Beymen.com çünkü Beymen.com’un seçkisinin modadan kozmetiğe, teknolojiden dekorasyona hayatın her alanına dokunan nitelikte olduğunu biliyoruz! Biz de hemen Magger’lar birbirine ne hediye etmek ister? diye düşündük ve seçkiden seveceğinizi düşündüğümüz seçimler yaptık. Paket açmaya hazırsanız, en iyilerin buluşma noktasına doğru eğlenceli bir yolculuğa çıkalım!

Önce Seyahat!

Bir theMagger okurunu gezip görmek, keşfetmek ve seyahat etmekten daha çok ne mutlu edebilir ki? Bu yıl en sevdiklerine de keşfetme motivasyonu hediye etmek isteyenler, beymen.com Hediye Rehberi’nden seçtiğimiz hediyelere bayılacak.

Bir Magger okurunu gezip görmek, keşfetmek ve seyahat etmekten daha çok ne mutlu edebilir ki? Bu yıl en sevdiklerine de keşfetme motivasyonu hediye etmek isteyenler, Beymen.com’dan seçtiğimiz bu dört hediyeye bayılacak. Karlar her yeri kapladığında tren ile Kars’a gittiğimizi hayal edelim. Önümüzde seyahat notları aldığımız defterimiz ve yol boyu içimizi sıcacık tutacak bir Stanley Klasik Trigger Action Termos!

Veya yılbaşı ruhuyla dolup taşan, ışıl ışıl bir Avrupa şehrinde sıcak çikolata kokuları eşliğinde binlerce adım atıp her sokağı keşfederken hiç üşümek ve yorulmamak için bu Klasik Mini Platform UGG Bot,  harika olmaz mı? Tabii seyahat derken her aile ya da arkadaş grubunda bulunan maceracı ruhları da unutmamak gerek! Beymen.com’un Spor & Outdoor seçkisinde kış sporlarına dair her şeyi bulmak mümkün; bizim favorilerimiz arasındaysa 2As’ın kayak pantolonları, Burton’ın renkli snowboardları var.

Son olarak seyahat anılarını ölümsüzleştirmek için Polaroid GO Anlık Fotoğraf Makinesi ve Pocket Printer unutulmaz bir hediye kürasyonu olacaktır.

Aileyle Güzel

Biz daha küçük birer çocukken sabah kalktığımızda bulmamız için küçük hediyeler paketleyenler için bu sene de biz sürprizler hazırlayalım. Anneyle karşılıklı içilen kahve ve baş başa sohbet gibisi yoktur. Chiara Alessi’nin La Dolce Vita serisinden bu fincan seti  hem renkleri hem de üzerindeki harika mesajıyla baş başa kahvelerinizin bu seneki eşlikçisi olabilir.

Annemize her gün kullanabileceği bir kurtarıcı hediye etmek istediğimizde ise akıllara tek bir seçenek geliyor. Eğer henüz almadıysa, şık çantasıyla Dyson Airwrap Complete, onu çok mutlu edecektir. “Aman atkısız çıkma olur mu?” Bu mesajı belki de en çok ondan almışızdır. Babamıza şimdi aynı notu yazarak %100 yün bir Beymen Collection atkı hediye etmenin zamanı geldi. Bir diğer baba klasiği olarak “onların zamanının kaliteli müziklerini dinletme” tutkularına yakışacak bir başka hediyeyse şüphesiz pikaplar! Vintage hissi veren bir pikap seçimi için de Audio Technica’nın bu pikabına göz atarak işe başlayabilirsiniz.

Teşekkürler Evimiz

Tüm kutlamalar, buluşmalar, kalabalık masalar, uzun sohbetler en çok evde güzel değil mi? Bize sorarsanız evimiz de hediyeyi hak ediyor. Evimiz her sene olduğu gibi bu sene de bereketle ve mis gibi kokularla dolup taşsın diye ilk olarak Atelier Rebul’un Bereket Serisi’nden bu mumu seçtik. Battaniye altında sıcacık film geceleri için ise ekose desenli bir battaniye tüm aileyi ısıtacak. Sizce de battaniyelerin yılbaşı ruhunu tamamlayan bir özelliği yok mu?

Gelecekteki “paylaşılamayan berjer” olmaya aday o çok rahat berjeri de Beymen.com’da bulduk! Saatlerce kitap okumaya, favori dizimizin sezonlarını bitirmeye oldukça müsait görünüyor.

Yenilenme Yılı

Yeni bir yıla hazırlanırken cildimizi de yenileyelim ve sevdiklerimizi de pamuklara sardığımızı gösterelim diyoruz. Beyler için derin bir cilt temizleme sunan Foreo LUNA 4 Men ve yeni yılda da genç bir cilt için yine Foreo’nun FAQ 101 Amethyst Klinik Yaşlanma Karşıtı Cihaz’ı Beymen.com’un Hediye Rehberi’nde kalbimizi çalanlar arasında. Finalde de yıllardır kokusuna ve bıraktığı yumuşacık hisse bayıldığımız Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Scented Body Oil var.

Konu yenilenmek ve zinde kalmak olunca Beymen.com’un ayrıcalıklı spor ürünleri seçkisine göz atmadan olmaz. Biz, katlanınca incecik olan Runpad Akıllı Koşu Bandı’na bayıldık. Tasarımı ve ergonomisiyle her kullanıldığında “iyi ki” dedirteceğine eminiz

Hediyeyi En Çok Sevenlere

Tabii ki çocuklar! Rengarenk bir hediye paketini açarken çocukların yaşadığı heyecan belki onlardan da çok bizi mutlu etmez mi? Beymen.com’da onlarca kategorinin yanında çocuklar için de o kadar ilginç ve eğlenceli hediyeler var ki, incelerken çocuk olmak istedik. Mesela aşırı gerçekçi ve fonksiyonel oyuncaklar yapmasıyla bilinen Smoby markasının şu berber dükkanına bakar mısınız? Roleplay her zaman kazanır!

Son yılların oyun oynama biçimine damga vuran Magna-Tiles setleri ise hem zeka geliştiriyor, hem de yüzlerce alternatif üretmesini sağlayarak sorun çözme ve yaratıcılık yeteneğini geliştiriyor. Birlikte oynaması zevkli oyunlardan birini arıyorsanız, kesinlikle budur. Motor becerileri ve denge kabiliyetini geliştirmenin en eğlenceli yolu ise elbette denge bisikletleri. Gerçek bir arabanın anahtarını vermişsiniz gibi sevineceklerine eminiz!

Bu sene de teknoloji, moda, aksesuar, ev dekorasyon, çikolata, güzellik, sürdürülebilir tercihler ve çok daha fazla kategoride alışveriş için vazgeçilmez hediyeleşme destinasyonumuz Beymen.com. Yılın en özel günlerinde sevdiklerinizi düşünürken göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Kapak Fotoğrafı: Beymen