Bugün sizin için Bilstore’un Kanyon mağazasından ilginizi çekebilecek ürünler seçtik. Umarız beğenirsiniz!

Taschen’i kim sevmez? Coffee table book denince akla sanat, moda, tasarım kitaplarıyla Taschen geliyor. Rose, C’est Paris, moda çekimleri ile salonunuza çok yakışacak!

Tüm dünyayı kasıp kavuran Lomography fotoğraf çekmekten çok daha öte, Lomo fotoğraf çekmeyi ve anı yakalamayı sevenler için vazgeçilmez bir felsefe! Galata sokaklarında, Avrupa şehirlerinde, dünyanın her yerinde analog ve tarzı olan fotoğraflar çekmek isteyenler hep Lomo kullanıyorlar. Çeşitli filtreleri ile arşivinizde muhteşem fotoğraflarınız oluyor. Lomography’nin city guide’ları ise Lomo fotoğraf makineleri ile çekilmiş Berlin, Viyana gibi “cool” şehirlerin sokak ve insanlarına farklı bir açıdan yaklaşıyor. Arşiviniz için birebir!

Bazen duygularımızı belli etmekte zorlanırız, işte o yüzden Momiji’ler var… Sevdiklerinize onları hangi şirin Momiji’ye benzetiyorsanız hediye edebilirsiniz. İçlerine yazacağınız not ise hediyenizi daha da duygusal hale getirecek!

Dilara Edipbalkır’ın sempatik takı tasarımlarını her zaman her yerde kullanabilirsiniz. 14 Şubat’ın da geçmesiyle “I Love Being Single” kolyesi bugünlerdeki mottonuz olabilir!

Pantone markasının çeşitli ürünleri renkleriyle ilgimizi çekiyor! Pantone’nin sandalye tasarımları da kesinlikle bunlardan!

Bu yağmurlu havalarda yaz moduna girmek ve kendinize güzel bir hediye almak istiyorsanız Quay markasının vintage tasarımlı güneş gözlükleri bizim tavsiyemizdir!

Siz de Superga’cılardan mısınız? Fuşyadan griye, mordan Mickey’li tasarımlarına kadar 10’larca çeşitleriyle Superga’ların hepsi bizim olsun istiyoruz! Yağmurlu havalar için derileri de bulunan Superga’lar Bilstore’un en çok tercih edilen ürünlerinden!

Yengeçli, kurukafalı, iskeletli, pianolu kolyelerle tarzınızı renklendirebilirsiniz. Pendulum’un kolyeleri etrafınızdakilerden daha çılgın bir tarza sahip olmak istiyorsanız bir tık uzağınızdalar!

Sizin favoriniz hangileri?

PS: Bu renkli tasarımların hepsine Bilstore mağazalarından ve shop.bilstore.com‘dan ulaşabilirsiniz. Takipte kalın!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?