Hayatta mutlaka çizgilerimiz vardır! Hoşumuza gidenleri, gitmeyenleri; duruşumuzu olduğu kadar yolculuğumuzu da belirleyen çizgiler. Bizim çizdiğimiz, kimselere benzemeyen ve belki defalarca silip yeniden var ettiğimiz, bazen düz bazen dalgalı ama hep bizimle alakalı. Bazen bu çizgiler esner, bazen de öyle önem kazanır ki hiçbir rüzgâr kıpırdatamaz yerinden. O çizgiler olmasaydı, neyin içini rengarenk boyayacaktık sahiden?

Hayatın her alanında, bizden bahsedilirken tek bir cümle duymak istiyoruz aslında ve o cümle bir nevi alkış sesini andırıyor: “Onun bir çizgisi var!”

Sevmek, Tanımaktır.

Birinin, çizgilerimizi bizim kadar iyi tanıması, güvenli bir limanda olduğumuzu hissettirmez mi? “Sen cam kenarı seviyorsun diye”, “Sen orta-iyi pişmiş seversin diye…” Bu örnekler uzadıkça, kabul görmenin ve olduğu gibi sevilmenin mutluluğuyla bir renk daha ekleriz çizgilerimize.   Sonunda, ortaya çıkan, şahane desenlerle bezeli tablo, karakterimiz oluyor.  Biz de bu çerçevenin içinden keşfe çıkıyoruz sevdiklerimizin çizgilerini, keyifle.

Bugün sizi, “Sen seyahati seversin.”, “Sen deneyime önem verirsin.” diyen ayrıcalıklarla dolu bir kredi kartıyla tanıştırmak istiyoruz. Wings! Gelin, tüm alışverişlerimizin pasaportumuzda çeşit çeşit pullara dönüşmesini önemseyen Wings dünyasını birlikte keşfedelim.

Rota: Yeni Tecrübeler!

Tarihsel hafızamızda Hezarfen Ahmet Çelebi’den Vecihi Hürkuş’a uzanan bir çizgi var; görmezden gelemeyiz. Hezarfen, 1632 yılında Galata’dan Üsküdar’a uçmuştur. Ondan yaklaşık 300 yıl sonra da Vecihi, bir kereste atölyesinde ve henüz 29 yaşındayken ülkenin ilk sivil uçağını 2000 metreye kanatlandırmıştır.

Çizgi sahibi bu iki insan için de uçmak, uzaklaşmaktan çok daha farklı anlamlar içeriyordu. Önümüzde böyle seçkin örnekler varken, bizim de seyahatlerden beklentimiz “yalnızca uzaklaşmak” olamazdı. Bir ayrıcalık arıyorduk ve bulduk.

Akbank’ın seyahatten günlük yaşama, hayatın her alanında özel ayrıcalıklar sunan kredi kartı Wings, Mil Puanlarımızı kullanarak alan vergisi dahil dilediğimiz hava yolu şirketiyle, istediğimiz kadar uçmanın özgürlüğünü yaşatan bir yol arkadaşı.

Wings’in yenilenen mil programıyla yurt içinde yaptığımız her 1,5 TL harcamadan en az 1 Mil Puan, yurt dışında yapacağımız harcamalarda ise 2 katı daha fazla Mil Puan kazanabiliyoruz. Sadece kart harcamalarımızdan Mil Puan biriktirmekle kalmayıp BES, artı para gibi birçok bankacılık ürünlerinden de Mil Puan kazanarak, özgürce uçabiliyoruz!

Harcama-Kazanma Döngüsü.

Wings’in yenilenen dünyasının en sevdiğimiz özelliklerinden biri; kazandıkça harcama-harcadıkça kazanma döngüsü.

Kart alışverişlerimiz Mil Puanlarına dönüşüyor, Mil Puanlarımızı istersek seyahatlerde, istersek de günlük harcamalarımızda kullanabiliyoruz. Örneğin alışverişlerimizden kazandığımız Mil Puanlarımızı sadece seyahat için değil, “Mil ile Öde” özelliği ile birlikte dilediğimiz sektördeki alışverişler için de kullanabiliyoruz.

Wings/Wings.

İki tarafın da mutlu olduğu Kazan/Kazan durumunu, Wings/Wings olarak revize etmemiz gerekecek. Çünkü yeni kartımızla her senaryoda kazanan taraf biz oluyoruz.

Diyelim en sevdiğimiz restorana gittik, “Wings”imizle hem %15’e varan indirimden faydalanıyor hem de restoran harcamamızı Mil Puan olarak geri kazanıyoruz.

Otellerde %10’a, havalimanı transferlerinde %75’e, havalimanı otoparklarında %50’ye varan indirimlerle Wingsli olma ayrıcalığını daha uçağa bile binmeden deneyimliyoruz.

Ayrıcalıklı Çizgiler.

Wings, Akbank ile yakınlaşarak müşterilerinin bankadaki birikimlerini de ödüllendiriyor. Black ve Black Plus programa dahil olduğumuzda, 2 kat’a kadar daha fazla Mil Puan sahibi olmamızı sağlayan bu ayrıcalık, restoran harcamalarımızda da aynı oranda fark yaratıyor. Havayolu, konaklama, seyahat acenteleri ve araç kiralama hizmetleri dahil olmak üzere Black ve Black Plus programları oldukça tatmin edici Mil Puan ve indirim ayrıcalıkları kazandırıyor.  

Uçmak İçin İhtiyacımız Olan Kanatlar.

Günün sonunda harcadıkça biriken tek şeyin deneyim olduğunu bilen Wings, bize özgürce uçabilmemiz için bir çift kanat sunuyor. Çizgilerimizi bilen, yalnızca varışı değil yolu da keyifli hale getiren bir yol arkadaşı arıyorsanız siz de kolaylıkla Wingsli olabilirsiniz.

Daha valizinizi hazırlayacaksınız, tutmayalım. Akbank Mobil’den Wings’e hemen başvurmak için sizi buraya alalım! Üstelik 30 Kasım’a kadar ilk kez Wings’e başvuracaklar, toplam 10.000 TL’lik harcama yaptıktan sonra yurt dışında 2.000 TL, yurt içinde ise 1.000 TL değerinde uçak bileti almak için kullanabilecekleri 100.000 Mil Puan kazanıyor.