Terra Şarapları’nın Facebook’daki “MovieGame by Terra” uygulaması, aşk ve tutkuyla üretilen şarapları, aşk ve tutkuyla üretilen filmlerle birleştiriyor. Ve tabii aşk ve tutkuyla yanıp tutuşan çiftleri de…


Woody Allen’ı kim sevmez!

Hemen hemen her yıl yeni bir film çekecek üretkenlikte, bu filmlerin hepsine kalabalık ve ünlü bir oyuncu kadrosunu toplayabilecek popülerlikte usta bir yönetmen o… Woody Allen’ın 2000’lerin ikinci yarısında Londra ile başlayan ve 3 filmden sonra sırasıyla Barcelona ve Paris’e de uğrayan Avrupa turunda sıra Roma’ya geldi.

Aşk Çeşmesi’ne ev sahipliği yapan Roma’da, farklı yaş gruplarındaki çiftlerin aşk hikayelerine yer veren “Roma’ya Sevgilerle”,  28 Eylül’de vizyona giriyor. Ve vizyona girdiği ilk hafta Terra’nın düzenlediği bir özel gösterimle romantik çiftlerin karşısına çıkıyor. Üstelik sizin de bu gösterime katılma şansını yakalamak için yapmanız gereken çok basit: Hafızanızın romantik filmlerle ilgili bölümünü kullanmak!

Terra Şarapları’nın Facebook’daki “MovieGame by Terra” uygulaması, aşk ve tutkuyla üretilen şarabı, aşk ve tutkuyla üretilen filmlerle birleştiriyor. Ve tabii aşk ve tutkuyla yanıp tutuşan çiftleri de… Romantik filmlerin olmazsa olmazlarını izlemiş olmak ve yaratıcılığınızı konuşturmak, “Roma’ya Sevgilerle” filmini izleyecek 75 çiftten biri olmaya yetiyor.

“MovieGame by Terra”, 23 Eylül, saat 17.00’a kadar Facebook’da sizleri bekliyor!

MovieGame by Terra Facebook Uygulaması

Roma’ya Sevgilerle fragmanını buradan seyredebilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?