Her şehrin, içinde yaşayan insanlardan etkilenen, kendine özgü bir ritmi vardır. Ancak farklı bir tarza sahipseniz, şehrin sıradan ritmi içerisinde mutlaka kalabalıktan ayrılırsınız. BMW 1 Serisi Connected Edition ile tempoyu kendiniz belirleyecek ve her günü arzu ettiğiniz ölçüde dinamik geçirebileceksiniz.

BMW 1 Serisi Connected Edition

Tarzınızı Caddelere Yansıtın… BMW 1 Serisi Connected Edition

bmwBMW 1 Serisi segmentinin tek arkadan itişli otomobili olma özelliğine sahip, dinamik hatları, kompakt boyutlarıyla, modern bir metropolün gelişme gücünü yansıtan bir tasarımdır. BMW 1 Serisi’nin sahip olduğu teknoloji, sunduğu olağanüstü verimlilik ve benzersiz sürüş deneyimi ile çıtayı daha da yükseğe taşır. Fakat her şeyden öte, onu çağdaş şehir yaşamının sembolü haline getiren farklı karakteridir.

BMW 116i Connected Edition gerçek anlamda kendini ifade eden bir otomobil; bağlantıda kalmak isteyenlerin tercihi.

A0136318Otomobilinizle internete bağlanabildiğinizi düşünün. Onunla e postalarınızı kontrol etmek, arkadaşlarınızla bağlantıda olmak, en sevdiğininiz internet radyolarını takip etmek hoş olmaz mıydı? BMW 116i Connected Edition, sosyal medyadan bir an olsun kopmak istemeyenler için tüm özelliklere sahip.

8.8” büyüklüğündeki geniş ekranı, Navigasyon sistemi, bluetooth ve USB özelliği, geri görüş kamerası, Xenon farlar, BMW Apps gibi teknolojik özellikleri standart olarak sunuyor. Ayrıca çok kollu 17” alüminyum alaşımlı jantları ile sportif görüntüsünden de bir şey kaybetmiyor. Connected Edition şimdi sabit kur avantajıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor…

Detaylı bilgi almak ve bilgi formunu doldurmak için tıklayın…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN