Seyahat alışkanlıklarımız değiştikçe o seyahatler boyunca bize ev sahipliği yapan rotalardan da farklı tutkularımızı bir araya getiren girişimler bekliyoruz. Seyahati gastronomiyle, sanatla ve tasarımla buluşturabilen duraklar bizim için her zaman daha değerli. İşte BMW Türkiye’nin “Retail Next” konsepti çerçevesinde geliştirdiği BMW Pop-up Store da Bodrum’un en prestijli otellerinden Mandarin Oriental Bodrum’da ziyaretçilerine ayrıcalıklı bir deneyim sunmak için kapılarını açarken bu beklentilerimizi karşılamak üzere yola çıkıyor. Yaz boyunca başta Yeni BMW 7 Serisi olmak üzere BMW’nin üst segmentteki farklı modellerine ev sahipliği yapacak BMW Pop-up Store, beklenti ve ihtiyaçlarımıza uygun pürüzsüz bir deneyim alanı sunuyor.

Deneyim odaklı müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir lüks… Bu kavramlar Ege Denizi’nin büyüleyici manzarasına eşlik eden Mandarin Oriental Bodrum’da ayrıcalıklı bir deneyim sunan BMW Pop-up Store’u özetliyor. BMW’nin yeni nesil lüks deneyimini öne çıkaran “Retail Next” konsepti, otomobilin bir yıldız olarak konumlandırıldığı showroom tasarımından, müşteri deneyimi ve otomobilin birlikte olduğu bütüncül bir anlayışa geçişi temsil ediyor. Daha esnek, ölçeklenebilir ve fütüristik tasarıma sahip BMW Pop-up Store, satın alma sürecindeki tüm ihtiyaçların tek bir noktadan karşılandığı ferah ve konforlu alanlar sunuyor.

Sürdürülebilir ve fütüristik bir tasarıma sahip BMW Pop-up Store, sunduğu bu özel deneyimde öncelikli olarak BMW’nin amiral gemisi modeli Yeni BMW 7 Serisi’ni tanıtma şansı bulunuyor. Yeni seri, monolitik yüzey tasarımı ve Swarovski kristallere sahip Iconic Glow Kristal Farları ile güçlü ve ayırt edici bir görünüme sahip. Önceki jenerasyona göre artan ölçüleri ve yan profilden öne doğru hareket eder gibi görünen silueti, otomobilin büyük ve heybetli görünümüne katkı sağlıyor. Gövdeye entegre kapı kolları sayesinde rüzgâr direnci azalan Yeni BMW 7 Serisi Sedan, ilk kez BMW Individual kapsamında iki ayrı renk tonunda kombine edilecek şekilde kişiselleştirilebiliyor.

Üstelik Pop-up Store deneyimi bir adım öteye taşıyor ve Mandarin Oriental Bodrum’da BMW 7 Serisi’nin tamamen elektrikli modeli Yeni BMW i7 ile ziyaretçilerine test sürüşü imkanı sunarak otomobilin deneyimlenmesine olanak sağlıyor! Ege’nin renklerini, otomobil tutkunlarını büyüleyecek ayrıcalıklı bir deneyimle buluşturan BMW Pop-up Store, şimdiden bu yaz ziyaret edilecekler listenize eklenmeyi hak edenler arasında. Ufak bir hatırlatma: BMW Pop-up Store’da yaz boyunca sürecek olan model sergilemeleri Yeni BMW 7 Serisi’yle sınırlı değil; Ekim ayının sonuna kadar Mandarin Oriental Bodrum’da 10.00-20.00 saat aralığında BMW’nin üst segmentteki farklı modellerine de ev sahipliği yapacak. Daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

Kapak Fotoğrafı: BMW