Eşsiz bir duruşun ve özgürlüğün ifadesi BMW X3, maceracı ruhlar için fırsatların sonsuz olduğu bir dünya sunuyor. İlk bakışta atletik görünümüyle, ilk sürüşte heyecan verici sürüş deneyimiyle büyülüyor. Yarı otonom sürüş ve akıllı dört çeker sistemi sayesinde yolda ya da arazide, her nerede, her ne keşif ya da maceranın içinde olursanız olun üstün bir sürüş konforu sunuyor. Gideceğiniz yere çok daha farklı bir şekilde varacağınızı hissettiriyor, size sadece şartları belirlemek ve manzaranın tadını çıkarmak kalıyor!

youtube play youtube play

BMW X3‘le ara verin ve manzaranın keyfini çıkarın.

Gürül gürül akan bir nehirde rafting, yüksek kayalara adrenalin dolu bir tırmanış, çamurları yara yara gidilen, engel tanımayan bir sürüş, dalgaların arasında ya da kendinizi rüzgara bırakarak çok daha özgür olmanızı sağlayacak bir sörf molası, hiçbir yerin ortasındaki ormanlarda huzur dolu ve doğayla iç içe bir tatil ya da sadece zirvelere çıkıp manzarayı izleme merakı… Unutmayın, şartları belirlemek sizin elinizde.

BMW X3 Yeni

BMW X3‘le yol siz istediğiniz zaman bitiyor.

BMW X3, dinamikleri ve güvenliği benzersiz bir biçimde bir araya getiriyor. Bu sayede kötü hava koşullarında ya da kaygan yüzeylerde bile en üst düzeyde sürüş konforu ve açıkça fark edilen ekstra bir güvenlik sunuyor. Olağanüstü sürüş deneyimine yönelik diğer göstergeler arasında etkileyici çekiş gücü ve çeviklikle bir araya gelen yüksek torku da var. Diğer bir deyişle, BMW X3 ile yol karlı, buzlu, tozlu ya da çamurlu bir maceranın orta yerinde değil, sadece ve sadece siz istediğiniz zaman bitiyor.

X3

BMW X3, tam bağımsız.

Doğanın içinde maceradan maceraya koşarken, onu tüketip ona zarar vermek istemiyorsanız, daha az yakıt ile daha fazla güç, daha az emisyonla daha fazla sürüş keyfi, daha az ağırlıkla daha fazla hız vaat eden BMW X3 aradığınız otomobil BMW X3 170 beygir güç üreten 1,6 lt hacmindeki benzinli motor seçeneğiyle sizi bekliyor. Hafif yapısı ve titizlikle optimize edilmiş aerodinamikler BMW X3‘te tam bağımsız kalmanızı sağlıyor.

Screen Shot 2019-09-10 at 12.12.07

BMW X3, çamurda bile parıltısını koruyor.

BMW X3, tasarımıyla da içinizdeki maceraperesti uyandırıyor. BMW X3’ün çarpıcı tasarım dili, otorite ve bağımsızlığı yeniden yorumluyor. Uyumlu oranlar, güçlü konturlar ve ön ve arka kısmın genişliğine yönelik güçlü vurgular, iz bırakan bir görünüm oluşturmak üzere bir araya geliyor. Sophisto gri, Sparkling Storm kahverengi, Phytonic mavi, Mineral beyaz, Buzul gri, Safir siyah, Terra kahverengi, Karbon siyahı ve Sunstone gibi doğadan ilham alan renkleriyle sizi doğanın bir parçası haline getiriyor, tüm isteklerinize uyumlu hale geliyor.

X3 Bireysel

BMW X3, bireyselliğinizi yansıtıyor.

Sörf tahtanızı ya da dağ bisikletinizi sığdırabileceğiniz geniş bir alan mı, dışarının soğuğunu ya da sıcağını hissettirmeyecek bir sürüş deneyimi mi, yoksa sizi yolların hakimi kılacak bir navigasyon mu?  BMW X3’ünüz için her türlü isteğinize yanıt verecek özel donanım seçenekleri sunuluyor. Adaptif LED farlar, harekete duyarlı komut sistemi, renkli head-up display, çok işlevli gösterge ekranı, kablosuz şarj özelliği, profesyonel navigasyon sistemi, özel ortam iklimlendirme özelliği, ekranlı anahtar, panoramik cam tavan, akustik kaplama, katlanan arka koltuklar, ışıklı karşılama halısı bunlardan sadece birkaçı…

BMW X3, her şeye sahip olmak isteyenler için…

Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın…