Araba ile yapılan yolculukları hep sevmişimdir. Çünkü yol bir macera gibidir: Ulaşacağınız noktaya varana kadar göreceğiniz yerler, tanışacağınız insanlar ve benim en büyük zevk aldığım olan kısım, hiç tanımadığınız illerde lezzet arayışında olmak…

Konum

IMG_5722
Muzaffer’in Yeri

Günümüzde havayolu şirketlerinin sağladığı fırsatlardan dolayı eskisi kadar araba yolculuğu yapmıyor olsak da, eğer ki bir gün Bodrum’a arabayla giderseniz, Söke’de Muzafferin Yeri’nde durmanızı tavsiye ederim.

Öncelikli neden, mekânın işletmecisi olan Güllüsünbül ailesinin güler yüzlülüğü ve içtenliği. Muzaffer’in Yeri’nde menü içeriği az ve öz: Salata, ızgara çöp şiş, ızgara köfte – sucuk ve gözleme… Ortaya isteyeceğiniz salata kendi arka bahçelerinde yetiştirdikleri ürünler ile hazırlanıyor.

IMG_5710
Muzaffer’in Yeri

Sofrada, salatanıza ekleyeceğiniz nar ekşisi ve zeytinyağını kendileri üretiyor. Gerçek nar ekşisi ve hafif asitli zeytinyağı ile beraber o taze sebzenin lezzetinin birleşiminden ortaya çıkan lezzeti anlatamam size.

Processed with MOLDIV
Muzaffer’in Yeri

Ana yemek olarak çöp-şiş kesinlikle tavsiye ederim. Üzerinde hiçbir numara yok. Düzgün dinlendirilmiş bir et ve bir parça yağ. Güllüsünbül ailesinin tecrübeli ellerinde, kurutulmadan pişirilip önünüze servis ediliyor.

IMG_5718
Muzaffer’in Yeri

Bodrum’a devam eden yolculuğunuzda, güzelce dinleneceğiniz ve karnınızı gerçekten güzel bir yemekle doyuracağınız, tertemiz ve sevgi dolu bir yer. Mutlaka uğrayın!

IMG_5724
Muzaffer’in Yeri

Muzaffer’in Yeri Adres: Otoban Çıkışı, 3. km, Argavlı Köyü – Söke (Aydın otoyolu, Söke çıkışında olan Opet benzin istasyonun hemen ilerisinde sağ tarafta) – Telefon: 0535 664 5183