Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk SUV’u I-PACE, İstanbul Bomontiada’ya geliyor! Kültür, sanat ve eğlencenin adresi Bomontiada’ya kurulan Türkiye’nin ilk elektrikli araç konsept pop-up showroomu 28 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında Yeni Jaguar I-PACE ve elektrikli araç dünyası hakkında bilgi verecek. Siz de bir teknoloji tutkunuysanız, online randevu alarak Jaguar Electric Zone’da Yeni Jaguar I-PACE’i test edebilirsiniz.

Yeni Jaguar I-PACE, güçlü spor otomobil performansı ve beş koltuklu SUV rahatlığını bir araya getiren, tamamen elektrikli bir araç. Dört çeker özelliği ve yükselebilen süspansiyonları sayesinde hafif arazi koşullarındaki kabiliyetiyle de dikkat çekiyor. 470 km menzile sahip Yeni Jaguar I-PACE, 400 beygir güç sağlayan, iki sabit mıknatıslı senkron elektrikli motoru ile 0’dan 100 km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşabiliyor ve 696 Nm tork üretiyor. 90 kWh gücünde bataryaya sahip bu araç ile heyecan verici bir sürüş deneyimine hazır olun!

28 Eylül – 7 Ekim tarihleri; hafta içi 12.00-18.00 ve hafta sonu 11.-00-18.00 saatleri arasında, Bomontiada Avlu’da bulunan Jaguar Electric Zone’da Yeni Jaguar I-PACE ile test sürüşü gerçekleştirebilirsiniz.

Adres: Silahşör Cad., Birahane Sok. Tarihi Bomonti Bira Fabrikası No:1, 34384 Şişli/İstanbul

Yeni Jaguar I-PACE ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Test sürüşü randevusu almak için tıklayın.

Sorularınız için mail atabilirsiniz: [email protected]

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN