Kadınların istediği sonuçlara ulaşmak ve ışıldayan, pürüzsüz bir cilde sahip olmak için tercih ettiği dünyanın bir numaralı epilatör markası Braun, güzellik alanındaki uzmanlığını şimdi yeni Braun Silk-épil koleksiyonu ile bir adım ileriye taşıyor.

Hem yüz, hem de vücut için temizlik ve bakım sağlayan iki setten oluşan bu koleksiyon; yüz temizleme cihazı, peeling ve epilatörü tek bir güzellik paketinde birleştirerek kadınlara üç güzellik ve bakım seçeneğini bir arada sunuyor: Epilasyon, pürüzsüzleştirme, cilt ve yüz temizliği.

Braun Silk Epil Skin Spa

Braun Silk-épil SkinSpa Güzellik Serisi, yüz temizleme cihazını Silk-épil epilatörü ile birleştirerek tüm kadınları sağlıklı, göz alıcı ve pürüzsüz bir ciltle buluşturuyor. Cilde daha fazla parlaklık kazandıran ve vücut boyunca da uygulanabilen sonic peeling fırçası, Silk-épil epilatörü ve yüz temizleme cihazı ile üç bakım seçeneğini birleştiren Silk-épil Skinspa Premium Güzellik Serisi ise, kadınlara tepeden tırnağa muhteşem bir cilt mucizesi sunuyor. Silk-épil 7 Bonus Serisi en etkili Islak&Kuru epilatörü, bir tıraş başlığı ve hassas bölgelerde epilasyon uygulaması için aksesuarları içeriyor. Ayrıca yeni yüz temizleme cihazı sayesinde epilatörün yanı sıra kadınlara kendi ciltlerine tepeden tırnağa bakım yapma imkânı tanıyor. Silk-épil 5 Young Beauty Bonus Seri epilasyona yeni başlayanlar için epilatör ve yüz temizleme cihazını bir arada sunan özel bir tasarıma sahip.

Yüzde Yüz Güzellik Bakımı

Epilasyon: Braun Silk-épil epilatörleri en kısa ve en ince tüyleri alır ve 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt sağlar. İleri ve geri 15 derece dönebilen oynar başlığı Close-Grip teknolojisine sahip 40 cımbızı sayesinde kum tanesi kadar küçük (0.5mm) tüyleri bile alarak pürüzsüz bir görünüm oluşturuyor. Yüksek frekanslı masaj sistemi cildinizi aktif şekilde uyararak ekstra nazik epilasyona hazırlıyor. Smartlight akıllı ışık teknolojisi sayesinde en ince tüyleri bile ortaya çıkararak hiçbir tüyün gözden kaçmamasını sağlayarak rakipsiz bir pürüzsüzlük sunuyor. Braun Silk-épil 5 epilatörleri sık şarj etme ihtiyacı duymadan istediğiniz zaman kesintisiz bir epilasyon performansı sunarken Silk-épil 7 epilatörlerini ise ekstra konfor ve daha nazik bir tecrübe için banyoda veya duşta da kullanmak mümkün.

Cilt Temizliği: Silk-épil SkinSpa gözle görünür derecede daha parlak ve daha pürüzsüz dokunulası bir cilt için epilatör ve peeling fırçasını tek üründe birleştiriyor. Peeling fırçası, kuru ve ölü deri hücrelerini temizleyerek cilt yüzeyinin yenilenmesini sağlıyor ve cildi nemlendirmeye hazır hale getirerek daha taze, daha yumuşak bir cilt görünümü ortaya çıkarıyor. Ayrıca düzenli olarak yapılan peeling batık oluşumunu da engelliyor. 10.000 ince fırça lifinden oluşan sonic peeling fırçası dakikada 3000 mikro titreşim özelliği sayesinde cildi ölü deri hücrelerinden arındırarak cildinizin daha genç görünmesini sağlıyor. 27 derece dönebilen esnek fırça başlığı daha yumuşak bir cilt için tüm vücut kıvrımlarına kusursuz bir uyum gösteriyor.

Yüz Temizliği: Güzellik ritüelinin son parçası yüz temizliğidir. Dermatologlar parlak bir cilt elde etmenin yolunun derin, düzenli cilt temizliğinden geçtiğine inanıyorlar. Yeni kullanımı kolay Braun Silk-épil yüz temizleme cihazı kusursuz, parlak bir cilde kavuşmanızı sağlayarak istediğiniz sonuçları veriyor. Yüz temizleme cihazının hızlı ve etkin gözenek temizleme özelliği makyajınızı temizlerken; bir yüz temizleme jeli yardımıyla elinizle yapacağınız bir peelinge göre altı kata kadar daha etkili sonuçlar veriyor. Sadece bir dakikada cildi T-bölgesi, çene ve yanaklarda oluşan kir ve makyaj kalıntılarından arındırıyor. Özel fırçası cildi nemlendirmeye hazırlarken aynı zamanda dolaşımı da hızlandırarak cilde temiz, parlak, tazelenmiş bir görünüm veriyor.

Şimdi tek yapmanız gereken istediğiniz bakım özelliğine karar vererek, güzellik ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçmek ve Braun Silk-épil ile %100 güzelliğe hazır olmak!

Fırsatı yakalayın!

Bu Silk-épil epilatörler, Nisan ayından itibaren 229 TL’den başlayan fiyatlarla satışta! Silk-épil ürün serisi, peeling fırçası ve yeni yüz temizleme fırçasına sahip olmak için bu fırsatı yakalayın! 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN