Kış aylarıyla birlikte takvimlerimizdeki kalabalık, günlük rutinimizdeki koşuşturmacalar günden güne artmaya başladı. Öte yandan, cildimizin bakıma en çok ihtiyaç duyduğu döneme de girmiş durumdayız. Dolayısıyla kısa zamanlara sığdırmak durumunda kaldığımız ‘self-care’ pratiklerini hem kolay hem de iyi hissettiren birer deneyime dönüştürecek yeniliklerin peşindeyiz. İşte Braun da tam bu noktada devreye giriyor ve tüm bu yoğunluğun içinde sürdürdüğümüz bakım ritüellerimizi iyileştirecek bir çözüm olarak Braun Silk Expert Pro 5‘yu sunuyor.

2023 yılında üzerine bolca konuştuğumuz vücut bakımı trendi 2024’te de yerini korumaya devam ediyor. Bakım ve güzellik endüstrisine dair yapılan araştırmalar, yetişkinlerin vücut bakımının en az cilt bakımı kadar önemli olduğunu düşündüğünü gösteriyor. Bununla birlikte konu cilt bakımı olduğunda temizleme, peeling ve nemlendirme gibi adımlara arasında sıkça kayboluyoruz. Oysa ihmal ettiğimiz çok daha öncelikli ve pratik ihtiyaçlar söz konusu: Epilasyon, IPL ve cilt bakımı gibi! Elbette cildimizi hayal ettiğimiz pürüzsüz görünüme kavuşturacak bu deneyimlerin tümü hassas dokunuşlar ve uzmanlık gerektiriyor. Şanslıyız ki Braun, yeni nesil cihazlarla bu süreçleri evde tamamlayabilmemize aracılık ediyor.

Braun ile Tek Adımla Mükemmel Pürüzsüzlük

Sağlıklı ve kaliteli bir cilt için ilk adımın vücut tüylerinden nazik bir biçimde kurtulmak olduğunu artık biliyoruz. Burada vurgu “nazik” kelimesinde çünkü özellikle Y kuşağının geçmişteki rahatsızlık verici deneyimlerinden bildiği gibi eskiden vücut tüylerinden kurtulmak bolca zaman ve hatta cesaret gerektirebiliyordu! Şanslıyız ki artık durum böyle değil. Gelişen vücut bakımı teknolojileri bize nazik ve konforlu yöntemler sunuyor. İşte Braun Silk Expert Pro 5 da evlerimizden dışarı çıkmadan kolay ve pratik uygulama özelliği ile uzun süreli pürüzsüz bir bakım elde etmek isteyenlerin yardımına koşuyor. Yüksek teknoloji ile geliştirilmiş Braun Silk Expert Pro 5’in cilt tonu sensörü cilt rengimize kadar analiz ederek flaş atımı mekanizmasını ten rengine göre optimize ediyor ve her kullanımda eşsiz pürüzsüzlük deneyimi sunuyor.

Ayrıca, Braun Silk Expert Pro 5 serisi kol kıvrımı gibi bölgelerde kullanılması için standart, yüz ve çevresi için küçük göğüs ve bacak gibi vücudun diğer bölümlerine kolay ulaşım sağlaması amacıyla geniş başlık seçenekleri ile geliyor! Yani vücut tüylerden nazik bir şekilde kurtulmak adına 3 farklı başlığıyla günlük hayatımıza kolaylık sağlıyor! Böylelikle de, IPL’e dair aklımızdaki en temel sorular olan kullanım kolaylığı ve ten rengi analizi konuları tatmin edici yanıtlar bulmuş oluyor.

Elbette sorularımız bunlarla sınırlı değil. Örneğin; evden tam çıkacakken fark edilince tat kaçıran kısa tüyler ya da bilek gibi bölgelerde kaldıkları için bir türlü ulaşılamayanlar her daim aklımızda. Burada da ihtiyaçlarımızı anlayan Braun Silk Expert Pro 5, hızlı kayma ve derin çekme modu sayesinde zahmetsiz kullanım kolaylığıyla tüm vücut bölgelerine 10 dakikaya kadar hızlı uygulama yapma imkânı sunuyor. Pratik ve kolay kullanımın özelliğinin yanında vücudun en hassas bölgelerine dahi uyum sağlayan 3 farklı hassas mod ile de cildimizin tüm bölgelerine kusursuz pürüzsüzlüğe ulaşmamıza yardımcı oluyor.

Gelelim Braun farkını hissettiren detaylara: 0,5 saniyede bir flaş atımı yapmayı sağlayan SkinPro 2.0 teknolojisinin de etkisiyle 3 hafta tüylerde gözle görülür kalıcı azalma ve 1 yıla kadar pürüzsüz cilt deneyimi elde etmek mümkün hale geliyor. Buna ek olarak; Braun Silk Expert Pro 5, 22 yıllık kullanıma eşdeğer 400.000 flaş atım özelliğiyle uzun yıllar Braun IPL pürüzsüzlüğünü deneyimlenebilmesini sağlıyor! Son olarak ürünün 5 yıl garantiye sahip olduğunu da hatırlatalım.

O halde, evin o vazgeçilmez konforunda mükemmel pürüzsüzlüğü sağlayacak yeni rutinlerimizin mimarı ile tanışarak işe başlamak üzere sizi buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Braun