Ağaçlar, çiçeklerle dolu yemyeşil bir alanda hem oturup yemeğinizi yemek hem kutlamalar yapmak hem de havuza girip spor yapabilmek için artık uzun yollar katetmeye gerek yok. Moda’da Saint Josephliler Derneği’ne gelin, Brunelle Moda tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak…

brunelle 1
Brunelle Moda

Moda’da Hülya Sokak’ta Saint Joseph Lisesi’nin hemen yanında. Koskoca bir alana kurulu bu yer, yemyeşil doğasıyla huzura davetiye çıkarıyor. İç kısım da oldukça şık ve burada kalabalık gruplar halinde gelip kutlamalar yapabilmek, uzun sohbetler edebilmek mümkün. Oturduğunuz yerden göreceğiniz manzaranız havuz, spor alanı geniş ağaçlar ve bahçeye kurulmuş olan 7 masadan oluşan balık restoranı. Anlayacağınız Brunelle’de yapacak şey çok. Rahat, şık bir dekorasyona sahip olan bu yerde kendinize özel organizasyon da yapabiliyorsunuz.

brunelle 2
Brunelle Moda

Menüsünden bahsedecek olursam; ürünlerin tazeliğine ve lezzetine dikkat edildiği her halden belli diyebilirim. Geniş bir kahvaltı menüsü olduğu gibi; başlangıçlardan, salatalara, ızgara çeşitlerinden, makarnalara kadar birçok seçenek var öğlen ve akşam yemekleri için. Yüzen Ada, Rom Baba, Pralinli Çikolata Pastası gibi tatlılarını da unutmamak gerek tabii, üstelik çeşitler bunlarla sınırlı da değil. Ben gittiğimde, kahvaltı etmeyi tercih ettim. İki kişilik kahvaltı tabağı ve beyaz peynirli menemen eşliğinde mis gibi esen ağaçların gölgesinde bir sabah geçirdik. Çok keyifliydi. Kahvaltı tabağında sınırsız çay eşliğinde taptaze peynir çeşitleri, söğüş, zeytin, salam, nutella, tereyağı gibi seçenekler vardı. Menemen gerçekten lezzetliydi. Servis de iyi olunca o sabahımız gerçekten güzelleşti diyebilirim. Siz de Brunelle’i es geçmeyin, mutlaka uğrayın:)

IMG_9651
Brunelle Moda

Brunelle Restaurant Adres: Caferağa Mah. Hülya Sok. No:5 Kadıköy / İstanbul