Yaz sersemliğini üzerimizden tamamen atıp şehir hayatına hepten adapte olduğumuz günler geldi artık. Haftanın yorgunluğunu birbirinden müzik dolu etkinliklerle atacağız.

12 Eylül Cuma

Oliver Koletzki @ Cue İstiklal

Oliver Koletzki @ Cue İstiklal

Berlinli prodüktör Oliver Koletzki, bu gece Cue İstiklal’de setin başında olacak. 2005 yılında yayınladığı ‘Der Mückenschwarm’ single’ıyla adını duyuran Koletzki, minimal tekno’dan house’a ve hatta pop’a uzanan setiyle müzikseverleri dans ettirecek.

13 Eylül Cumartesi

Selami Şahin @ Jolly Joker İstanbul

Türk müziğinin yıllara meydan okuyan sesi Selami Şahin, şarkılarıyla Jolly Joker İstanbul’da olacak. Her daim dinlenen ve zirveden inmeyen şarkıların sahibi olan Şahin, dinleyicilerine bir kez daha unutamayacakları bir gece yaşatacak.

Yalın @ Bostancı Gösteri Merkezi

Aşk şarkılarının vazgeçilmez ismi Yalın, en özel şarkılarıyla Bostancı Gösteri Merkezi’nde dinleyicilerinin karşısında olacak. Duygu yoğunluğu yüksek şarkılarıyla dinleyicilerinin hislerine tercüman olan Yalın, Cumartesi gününüze ayrı bir tat katacak.

14 Eylül Pazar

Color-Sky-5K-İstanbul

Color Sky 5K İstanbul @ Yenikapı Şehir Parkı

İstanbul bu haftasonu yine rengarenk oluyor. Dünyanın en çılgın, en eğlenceli ve en renkli 5 kilometrelik koşusu Pazar günü İstanbul’da vuku buluyor. Color Sky 5K ile daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyime hazır olun.

Tarkan konser

Tarkan @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Tarkan, bu sene rekora koşuyor! Yoğun istek üzerine 14 Eylül’e kadar uzatılan konser serisi Pazar günü final yapıyor. Biletlerin günler öncesinden sold-out olduğu konserlerinde Tarkan, kendi şarkıları haricinde Cem Karaca, Barış Manço, Kayahan gibi önemli sanatçıların da şarkılarına yer veriyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?