Eylül ayının ilk haftasonuna girmiş bulunuyor. Eylül’ün ilk haftasonunun etkinlikleri de çok hareketli!

5 Eylül Cuma

Tarkan

Tarkan @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Eylül ayının gelişi Tarkan konseriyle kutlanıyor. Yıllar içerisinde klasikleşen Tarkan Harbiye Açıkhava Konserleri başladı. Bu gece de Tarkan ve aralarında Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinin yer aldığı orkestrası açıkhava sahnesinde olacak.

6 Eylül Cumartesi

Garden Sale

Garden Sale @ KüçükÇiftlik Park

Tasarım, fırsat, sosyalleşme, alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan Garden Sale, üçüncü kez kapılarını KüçükÇiftlik Park’ta açıyor. Plaktan tekstile birçok farklı ürünün bir arada sergilendiği ve satışa sunulduğu Garden Sale, gün içerisindeki müzik performanslarıyla da katılımcılara müzik dolu bir gün yaşatacak.

Blondie

Blondie @ Black Box İstanbul

Black Box yeni sezon için kapılarını New York sound’unun efsane gruplarından Blondie ile açıyor. Müzik kariyerlerinin 40. yılını kutlayan grup, karizmatik solistleri Debbie Harry önderliğinde sahnedeki yerlerini alacak. Bir efsaneyi canlı canlı dinlemek için kaçırılmayacak konser.

7 Eylül Pazar

Garden Sale @ KüçükÇiftlik Park

Garden Sale, Pazar günü tüm eğlencesi ve coşkusuyla devam edecek. Sokak müzisyenleri, atölyeler derken günün nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Pazar gününüzü farklı aktivitelerle geçirmek için ideal bir tercih.

Gnc fest

GNCFEST’14 @ İTÜ Stadyumu

Hafta sonunu dünya yıldızlarıyla kapatıyoruz. ‘Happy’ şarkısıyla tüm dünyayı kasıp kavuran Pharrell Williams, son single’ı ‘I Will Never Let You Down’ ile listelerin üst sıralarını kendisine mesken eden Rita Ora, son dönemin popüler isimlerinden Inna, İTÜ Stadyumu’nda olacak. maNga, Mabel Matiz ve Model de festivalin yerli sanatçıları olarak en sevilen şarkılarını seslendirecek.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?