Ve yılın ilk ayı bitti! OCak’ın son günü ve Şubat’ın ilk günlerini keyifli geçirmeniz için seçtiğimiz etkinlikler de aşağıdaki gibi sıralandı.

31 Ocak Cuma

Kurban

Kurban @ KadıköySahne

Yeni albüm haberi beklediğimiz Kurban, konserlerine devam ediyor. Türk rock müziğin,n en önemli topluluklarından olan Kurban, bu gece KadıköySahne’de dinleyicileriyle bir araya geliyor. En sevdiğiniz Kurban şarkılarını grupla birlikte söylemek için kaçırılmaz fırsat.

FOURinthePOCKET

FOURinthePOCKET @ Babylon

Etkinlik sayfasının müdavimlerinden FOURinthePOCKET, funk, R&B, soul seçkilerini kendi yorumlarıyla sahnede paylaşmaya tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’nin en yetenekli mzüisyenlerinin bir araya geldiği grup, bu gece Babylon’da sizleri bekliyor. Grubun takipçisi olarak bu konser kaçmaz diyorum.

1 Şubat Cumartesi

MFÖ Valentin

MFÖ @ Valentin

Efsane topluluk MFÖ, Valentin sahnesinde. Mazhar Fuat Özkan üçlüsü, her izlendiğinde bir kez daha izlenmek istenen, tadı damağınızda kalan konserlerinin en yenisiyle dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. Cumartesi gecesi için en kaçmaz seçenek.

Felix

Red Bull Music Academy Night: Felix Da Housecat @ Babylon

Elektronik müzik dünyasının liste başı isimlerinden Felix Da Housecat, Şubay tayını Babylon’da karşılıyor. Cumartesi gecesi Babylon sahnesinde olacak olan Felix Da Housecat, techno’dan nu-skool’a, electro-disco’dan avant-garde’a türler arası parçalarıyla dans ettirecek.

2 Şubat Pazar

STOMP

Stomp @ İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu

Akla gelmeyecek aletleri müzik enstrümanı olarak kullanmalarıyla ünlü Stomp, yeniden Türkiye’de. Perküsyon dışında sahnede hiçbir profesyonel müzik aleti kullanmayan topluluk, ortaya çıkardıkları ritmle izleyicilerini şaşırtıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?