Hızlı tüketim kültürünün ve küreselleşmenin etkisiyle moda sektörü gittikçe büyüyor! İnstagram, blog ve digital medyanın etkinliğini arttırması modaya her milletten insanı birbirine bağlayan ulusötesi bir nitelik kazandırdı. Modanın çağımızın en popüler ilgi alanlarından biri olduğunu söylersek yanılmış olmayız. Değil mi?

Bu Sezon Kısa ModaTabii moda sektöründeki canlılıktan nasibini İstanbul da alıyor. İstanbul moda sektörüne yeni bir soluk getiren MBİFW’in yanısıra sıklıkla yeni bir konsept mağaza açılışı ve uluslararası bir markanın Türkiye pazarına girişini duyuyoruz. Bu haberlere paralel olarak çok sayıda etkinlik düzenleniyor.

Bu etkinliklerden biri de Kanyon & ELLE Türkiye işbirliğiyle gerçekleştirilen moda konulu kısa film senaryo yarışması “Bu Sezon Kısa Moda.” Modaya ilgi duyan ve yazmaktan zevk alanlar için kaçırılmayacak bir yarışma.

Başvurular arasından seçilen 3 senaryo ELLE Türkiye danışmanlığında çekilecek ve Kanyon’da yapılacak gala gecesiyle moda ve sanat dünyasının beğenisine sunulacak.

Yarışmaya katılmak içinse tek yapmanız gereken 6 Aralık tarihine kadar Kanyon’da geçen moda konulu kısa film senaryonuzu [email protected] adresine göndermek!

Kim bilir, belki de kazanan senaryolardan biri sizinkidir!

Not: Yarışmaya tek bir senaryo ile başvurabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?