Seyir alışkanlıklarımız onlarca platformun hayatımıza girmesiyle birlikte şüphesiz değişti. Herkesin bahsettiği reality show için bir platforma, kaçırmak istemediğimiz yeni dizi için başka bir platforma, kaliteli yerli yapımlar içinse bambaşka bir platforma ihtiyacımız olabiliyor. Biz bu yeni içerik denizinde boğulurken en çok ihtiyaç duyduğumuzsa; doğru ekran boyutu, kaliteli görüntü, sinematik ses ve akıllı teknolojilere sahip bir TV. Haberler güzel ki, üstün teknolojili Samsung TV’lere büyük avantajlarla sahip olma şansı sunan Büyük TV Günleri başladı!

Samsung Büyük TV Günleri

Pazar kahvaltısına eşlik eden bir çizgi film, yoğun çalışma temposunun arasında dinlenmeyi hak ettiğiniz anları özel kılan bir film gecesi ya da arkadaşlar ve atıştırmalıkların eşlik ettiği heyecan dolu bir maç akşamı… Sevdiğiniz insanlarla birlikte, evde ve keyifle geçirdiğiniz zamanları bir gözünüzün önüne getirin. Televizyonların aslında sosyalleşmeye de aracılık ettiğini ve anılarınızda sandığınızdan çok daha fazla yer tuttuğunu hızla fark edeceksiniz. İşte ihtiyaçlarınıza yanıt veren ve seyir keyfinizi arttıracak o televizyonu bulmak tam da bu nedenle önem taşıyor.

Samsung Büyük TV Günleri

Büyük TV Günleri’nde sunulan onlarca farklı seçenek arasında sizin ihtiyaç duyduğunuz modeli belirlemek için işe öncelikle beklentilerinizi tespit ederek başlayabilirsiniz. Önceliğiniz yapay zeka destekli 8K görüntüyle tüm detayları en doğru şekilde yakalamak ise Neo QLED 8K, şık bir tasarım ve her açıdan izleyebilmekse The Serif, kapalıyken bile sanat eseri gibi görünen kişiselleştirebileceğiniz bir televizyona sahip olmaksa The Frame ya da bu linkte göreceğiniz başka bir üstün teknolojili Samsung TV arayışlarınıza cevap verebilir. Büyük TV Günleri’nin bir diğer güzel yanıysa ihtiyacınız olan televizyona kavuşurken, aynı zamanda Para Kart Hediyeleri biriktirebilme imkanı sunuyor olması.

Samsung Büyük TV Günleri

O halde gelin Büyük TV Günleri‘nin ilgiyi en çok hak edenlerinden biri olan Neo QLED 8K‘ya biraz daha yakından bakalım. Neo QLED 8K’nın güçlü evriminin kaynağı, özel Quantum Mini LED’lerimizi hassas bir şekilde kontrol eden arka ışık karartma teknolojisi. Normal Quantum Matriks Teknolojisi’ne kıyasla 1,5 kat daha fazla aydınlatma alanına sahip oluşuyla seyir keyfinde detaylara önem verenlere hitap eden Neo QLED 8K, hem en karanlık siyahlarda hem de en saf beyazlardaki ayrıntılara tanıklık edebilmenizi sağlıyor. Elbette görsel ayrıntıları yakalama yeteneğinin altındaki tek sır bu değil. Neo QLED’in gelişmiş çoklu akıllı işlemcisi en iyi 8K izleme deneyimini yaratırken, görsel verileri analiz etmesi için tek bir nöral ağ yerine 16 nöral ağdan gelen verileri kullanan 8K Neo Quantum İşlemci, 8K içeriğinizdeki her görsel ayrıntıyı geliştiriyor.

O halde 16 yıldır dünyada bir numara olan Samsung TV’ler ile hak ettiğiniz ses ve görüntü kalitesine ulaşmak için harekete geçmenin tam zamanı çünkü kampanya 31 Mart’ta sona eriyor.

Kapak Fotoğrafı: Samsung