Bu sezon Camper Anakronizmalarla zengin bir koleksiyon tasarladı. Tarih öncesinden esinlenen Dino, S/K 2016 koleksiyonunun üç ilham kaynağından biri. Bu ilham altında tarih öncesi yaratıklar aksaklık etkisiyle birlikte teknik bir yorum kazanırken, asit renkler ve sıradışı spor karaktere sahip bir mod sunuyor. Dino’nun modellerine bayılacaksınız!

CAMPER FW 2016 2017 - DİNO SERİSİ (2)

Pelotas

Pelotas

Pelotas

 

Mutluyuz! Çünkü minimal Camper ikonu olan Pelotas hem kadın hem de erkek için geri döndü! Neon yeşil, pembe ve mavi renkleriyle Pelotas, bu sezonun vazgeçilmezlerinden olacak.

 

Dub 2

Dub

Dub

Dub

 

Dino’nun en heyecan verici modellerinden biri ise Dub. Bu efsanevi model, hem neon renkler hem de siyah-beyaz alternatifleri ile ayakkabı ve bilekte biten bot olarak karşımıza çıkıyor. Erkekleri için ise bağcıklı ayakkabı ve bot modellerine sahip bir unisex sneaker olan Dub, ilgi çekici ile dikkatleri üzerine topluyor.

 

Bowie

Bowie

Bowie

Bowie

Bowie

Bowie

 

Favorilerimiz arasında olan Bowie modeli ise, kadınlar için eğlenceli renkler ve farklı dokunuşları bir arada sunuyor. Bowie’nin yarı açık modelleri Camper’in sıra dışı tavrına çok uymuş! Bowie, kesinlikle Dino ilhamının en orijinal modellerinden.

 

1980

1980

 

1980 modelinde ise hacimli ve modern dış tabanıyla klasik bir ayakkabının ne kadar çağdaş yorumlanabileceğini görüyoruz. Unutmayın, modern-klasik parçalar her zaman ayakkabı koleksiyonunuzun vazgeçilmezi olurlar!

Camper’ın koleksiyonunu buradan daha detaylı incelemenizi tavsiye ederiz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?