Yenilenen yüzü ve ikonik modelleriyle moda dünyasında fark yaratan Camper, dünyaca ünlü tasarımcı Romain Kremer’ın direktörlüğünde yarattığı ve ilhamını sezonun vaz geçilmezi“kayak mevsiminden” alan “Ski” modelleri ile 90’ların kayak modasına, çağdaş ve zamansız yorumlarla gönderme yapıyor!

Camper Sonbahar Kış 2015 2016 Kadın Koleksiyonu Fiss Modeli 419TL  (1)

Camper’ın yeni sezon koleksiyonu, Romain Kremer’ın bu sene tematik çalışmalara imza atarak yarattığı birbirinden çarpıcı ayakkabı modelleri ile ilgi görüyor! İlhamını kıştan ve kayaktan alan Ski modelleri koruma ve performansı, tasarımla buluşturuyor!

Kış mevsiminin soğuk hava şartlarını düşünen ve bu anlamda ayakları ısıtıp, korurken stili ile de dikkat çeken tasarımlara hayat veren Camper sonbahar – kış 2015 / 2016 koleksiyonundaki “Ski” temasıyla bu konuya daha da özel bir yer veriyor. Romain Kremer bu modu yaratırken 90’ların kayak modasına gönderme yapıyor ve o dönemin fenomenlerinden kabarık, puf montlarından ilham alıyor. Ski koleksiyonu altında kendini gösteren Fiss, Laika Sport, Beluga, Tomorrow, 1980, Vintar gibi modeller, yüksek koruma ve performans sağlayan özel tasarımları kadar eğlenceli yansımalar ortaya çıkaran elma yeşili, şeker pembesi gibi canlı neon renkleri ile de ilgi çekiyor.

Camper Sonbahar Kış 2015 2016 Kadın Koleksiyonu Fiss Modeli 529TL (3)Camper’da kendini ilk defa bu sene “Ski” temasıyla gösteren Fiss modeli, estetikten ödün vermeden gün boyu sağladığı konfor ve performansla öne çıkıyor. Hem ayakkabı, hem de bot alternatifleri sunan Fiss, renkli anorak görünümlü kumaşların, kayak botu görünümlü tabanlarla buluştuğu bir görünüm sergiliyor. Tomorrow ve Laika Sport modelleri, farklı malzemeler kullanılan şık üst yüzeyleri ve kontrast renkli tabanları ile ilgi uyandırıyor. “Beluga ise erkek modasında fark yaratan bu kış için ideal ayakkabı ve bot seçenekleri sunuyor.

Camper Sonbahar Kış 2015 2016 Kadın Koleksiyonu Fiss Modeli 419TL (1) (1)

 

Romain Kremer, Camper’ın yeni koleksiyonundaki “Ski” temasında, performans, konfor, hafiflik ve esnekliğe dayanan sportif kış yorumunu sergiliyor! Klasik kar ayakkabısı modellerinin çağdaş yorumlar ve neon renklerle buluştuğu bu tasarımlar, modern ve eğlenceli görünümleriyle zamansız bir stil yansıtıyor.

Moda dünyasında 40 yıllık eğlenceli ruhunu Romain Kremer’ın dünya çapında ses getiren, akıllıca tasarlanmış yenilikçi vizyonuyla buluşturan Camper’ın yenilenen modern ve stil sahibi yüzünü keşfedeceğiniz yeni sonbahar – kış 2015 / 2016 koleksiyonu tüm Camper mağazalarında ve e-mağazada sizleri bekliyor!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?