Sevginin ne demek olduğunu bizlere öğreten, hayat yolculuğunda yaşımız kaç olursa olsun bize rehberlik eden annelerimize ne kadar teşekkür etsek az. Annelerimize sadece bir gün teşekkür etmenin de yeterli olmadığını biliyoruz ama bu Anneler Günü’nde onları sürprizlerimizle gülümsetmemize engel değil. Hazır Anneler Günü yaklaşıyorken, şıklığı ve doğallığıyla evlerimizin vazgeçilmezi olan Chakra, 1 alana 1 hediye kampanyasıyla mutluluğu adeta taçlandırıyor.

Chakra

Bizi düşünen birinden hediye aldığımızda mutluluğu ve şaşkınlığı bir arada yaşar, o anı kolay kolay unutmayız. Kabul edelim, önemli günlerde veya hiç beklenmedik anlarda gelen bir hediyeyi almak kadar, sevdiğimiz bir insana hediye vermenin de bambaşka bir mutluluğu var. Anneler günü de aslında sevgimizi annemize gösterecek o hediyeyi bulmak ve onu gülümsetmek için güzel bir fırsat. Yatak odasından giyime, banyodan mutfağa, dekorasyondan ev kozmetiğine Chakra’nın ilhamını doğadan alarak tasarladığı birbirinden güzel ürünler Chakra mağazalarında sizi bekliyor. Ayrıca Chakra, Anneler Günü’ne özel 1 ürün alana 1 ürün hediye ederek çifte mutluluk da yaşatıyor.

Chakra

Annenize sabah uyanır uyanmaz giyeceği rahat ve şık bir sabahlık hediye ederek güne huzurlu bir başlangıç yapmasına, doğal ve saf kumaşlardan üretilen pijama takımı hediye ederek konforlu bir uyku çekmesine yardımcı olabilirsiniz. Yatak odası takımlarını ise yaz sıcaklarının başlamasıyla yenilemenin tam zamanı. Cilde doğrudan temas eden yatak odası takımlarında doğru kumaş seçimi annenizin kaliteli bir uyku deneyimi yaşaması için en önemli kriterlerden biri. Chakra’nın bambu ile üretilen her yatak ebadına uygun nevresim takımı ve çarşaflarıyla annenizin konforlu bir yaz dönemi geçirmesini sağlayabilirsiniz. 

Chakra

Banyoların vazgeçilmez parçalarından biri olan havlu ve bornozların uzun yıllar kullanabilmesi için kumaş kalitesinin iyi olması gerekirken, antibakteriyel olması ise sağlık için en önemli detaylardan biri olarak belirtiliyor. Siz de annenize Chakra’nın bambu elyafıyla ürettiği ve aynı zamanda antialerjik olan bornoz ve havlularından hediye edebilirsiniz.

Chakra

Annelerimizin en sevdiği hediyelerden biri olan dekorasyon ürünleri de yine her zevke uygun alternatiflerle Chakra’da bulunuyor. Annenize Chakra’nın özel harfli mumlarından alarak her yakışınızda sizi hatırlamasını ve mum ışığında birlikte biriktirdiğiniz güzel anılara dalmasını sağlayabilirsiniz. Chakra’nın doğadan ilham alarak tasarladığı saksılarla birlikte ona güzel bir çiçek de hediye edebilirsiniz. Belki de annenizle birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafınızı estetik bir Chakra çerçevesinde anlamlı bir hediyeye dönüştürebilir, onu bu fotoğrafa her baktığında gülümsetebilirsiniz. 

Siz de bu anlamlı günde annenizi Chakra doğallığı ile mutlu etmek ve 1 alana 1 hediye kampanyasından yararlanmak istiyorsanız size en yakın Chakra mağazasını ziyaret edebilir ya da buraya tıklayarak o benzersiz hediyeyi bulabilirsiniz.