Seyahat etme alışkanlıklarımız zaman içerisinde farklı ihtiyaçlara doğru evrildi. Yeni yerler görmeyi, yepyeni tatlar deneyimlemeyi ve doğanın türlü güzelliklerini keşfetmeyi eskisinden çok daha fazla istiyoruz ama bu deneyimler esnasında evimizi, kendi rutinimizi özleyebiliyoruz. Neyse ki karavanlar var da böylelikle evimizin konforunu yanımızda yepyeni destinasyonlara götürebiliyoruz. Citroën Jumper da, tasarımı, üst düzey konforu, geniş iç hacmi ve yüksek yükleme alanı ile karavan hayatı için de ne kadar uygun bir model olduğunu bizlere gösteriyor.

Seyahate çıkma heyecanının hiç bitmediği, bir yerden bir yere gitmeyi bir araçtan amaca dönüştüren karavan hayatı, doğayla iç içe olmak isteyen ve aynı zamanda evinin konforunu arayanlar için olmazsa olmazlardan… İşte konfor konusunda referans haline gelen Citroën Jumper burada devreye giriyor ve kullanıcıların talep ettiği özellikleri ön plana çıkararak benzersiz bir karavan deneyimini mümkün kılıyor.
 
Karavana çevirmek için ideal özelliklere sahip Jumper ile manzaranızı kendiniz seçip dilediğiniz yerde tatilinizi yapabilir ya da istediğiniz bir lokasyonda ofisinizin konforunda çalışabilirsiniz. Kolayca karavana dönüştürülebilen Citroën Jumper, bu konuda ne kadar iddialı olduğunu da boyutları ve özellikleriyle gösteriyor. Sınıfında fark yaratan konforu ve 17 m³’e varan yükleme kapasitesiyle rakiplerinden ayrılan Jumper, aynı zamanda mobil ofis ortamı yaratan aksesuar seçenekleri de sunuyor. 4 farklı uzunluk, 3 farklı dingil mesafesi ve 3 farklı yükseklik ile Citroën Jumper, en uygun olan boyutun seçilmesine olanak tanıyor. İki kanatlı bagaj kapıları 96° veya 180° açılma açısıyla kolay bir yükleme sunarken, akıllı bir bağlantı sistemi tarafından açıldığı açıda sabit tutuluyor. İsteğe bağlı tercih edilebilen iki adet sürgülü yan kapı ile karavanınıza giriş ve çıkışlarınızı dilediğiniz yönde seçebiliyorsunuz.

Citroën Jumper ayrıca dinamik sürüş ve iyileştirilmiş yol tutuş özelliklerini, Euro 6.2 gerekliliklerini yerine getiren 2.2 litrelik BlueHDi dizel motorlarıyla birleştiriyor. Güç aralıkları 120 HP ile 165 HP arasında değişen üç farklı motor da yakıt tüketimi ve CO2 emisyon salım değerleriyle yüksek verimlilik sunuyor.

Eğer siz de Citroen Jumper ile evinizin konforunu yanınızda yepyeni destinasyonlara götürmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.