Dengesiz, depresif havalar artık yerini güneşli günlere bırakıyor. Haftanın konserleri de bu değişimi destekleyen cinsten.

17 Mayıs Cuma

 

Club Bangkok @ Babylon

Üç birbirinden fırlama ve fazlasıyla deli şahsiyet bir araya gelince ne olur? Tabii ki Club Bangkok ortaya çıkar. Ertesi gün uyandığınızda ‘dün gece ne oldu bana’ sorusunu sormanıza neden olacak derecede eğlendirme potansiyeline sahip Club Bangkok, Babylon’da türlü atraksiyon peşinde olacak bu akşam.

 

18 Mayıs Cumartesi

Joe Satriani @ Küçükçiftlik Park

Tüm zamanların en büyük gitar virtüözlerinden biri olan Joe Satriani, dünya turnesi kapsamında bir kez daha İstanbul’da. Cumartesi gecesi Küçükçiftlik Park’ta dinleyicileriyle bir araya gelecek olan Satriani, gitarıyla müzikseverleri yine büyüleyecek.

 

FOURinthePOCKET @ Ghetto

Müzik, eğlence, dans, dans, dans…. Funk, soul, R&B arada göz kırpılan pop… Hepsi ama hepsi, hatta daha fazlası FOURinthePOCKET ile Ghetto’da sizi bekliyor. Bu ve benzeri cümleleri sık sık benden duyuyorsunuz. Bir FOURinthePOCKET konseriyle daha karşı karşıyayız ve hala gitmediyseniz bu gece yolunuz Ghetto’ya düşsün.

 

19 Mayıs Pazar

Chill-Out Festival Istanbul 2013 @ Kemer Golf & Country Club

Mayıs ayının klasikleşmiş etkinliği kuşkusuz ki Chill-Out Festival’dır. Bahar mevsiminin en keyifli anlarından birinde bu sene Tindersticks, Nouvelle Vague, The Archives, Rayko, Gilles Peterson gibi isimler festival katılımcılarına eşlik edecek. Güneşin ve müziğin tadını çıkarmak için ideal bir Pazar planı.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?