Açık büfe brunchlardan vazgeçeli çok zaman oldu. Artık oturduğum masadan pek de kalkasım yok. 100’lerce çeşit olmasına da lüzum yok benim için. Olması gerekenler olsun ve kaliteli olsun yeter.

Akmerkez trafiğini arttıran dönüşüm planlarından biri olan Cognac Brasserie tam bana göre bir kahvaltı sunuyor. Peynir, jambon, bacon, havuçlu kek, çilek, muz, simit ve kruvasanı kendiniz ortak alandan alıyorsunuz Hepsi bu. Diğer istedikleriniz masanıza geliyor.

cognac brunch 1

Cognac’ta pazar günü hariç 08:00-11:00 arası kahvaltı menüsünden dilediklerinizi seçerken pazar günleri 10:00-15:00 arasında sizi uzun bir kahvaltı bekliyor.

Pazar Brunch’ına dahil olarak bir adet Bloody Marry, Mimoza ya da Bellini tercih edebiliyorsunuz. İkincisi ekstra. Çay ve kahvenin her türü sınırsız.

cognac brunch 3

Bir kahvaltının olmazsa olmazları gibi, peynir, zeytin, domates salatalık, bal ve kaymağın yanı sıra, eggs benedict, menemen, omlet, club sandwich, french toast, limon ricotta pancake, frittata, granola parfe gibi seçenekler siz istedikçe masanıza servis ediliyor.

cognac brunch 2

En bayıldıklarımı söylemem gerekirse. Portakal ve tarçınlı Brioche French Toast beni benden aldı diyebilirim. Mevsim meyveleri ve akçaağaç şurubu ile sunuluyor.Pancake de aynı şekilde pek lezzetli. “Aman canım pancake nerede kötü olabilir ki?” diyenler varsa bir denesin isterim. Eggs Benedict ise o harika poşe yumurtası ile çok kuvvetli bir lezzet.

cognac brunch 4

Bu keyifli, şehvetli, kışkırtıcı pazar kahvaltısının bedeli ise 80 TL. Kafanız rahat, sorunsuz bir pazar için…

Cognac Brasserie Adres: Etiler Nispetiye Cad. Akmerkez AVM Beşiktaş / İstanbul –  0212 352 50 50

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?