Bundan yaklaşık üç dört ay sonra kendinizi nerede görüyorsunuz? Biz tuzlu saçlarımız, keten gömleklerimiz, gün batımını denizde karşıladığımız ve orada olmaktan başka hiçbir şey düşünmediğimiz bir yaz tatilinde… Bu hiçbir şey düşünmeme hâline rezervasyonlar da dahil. Sonuçta kışlar ne için var ki? Yaza dair her şeyi düşünüp planlamak için!

Üstelik erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmanın, bilimle tam olarak açıklayamadığımız bir rahatlatıcılığı da var. Sanki yaz tatilinin rezervasyonlarını kışın çok avantajlı bir şekilde halledince, hediye tatile gitmişiz gibi bir rahatlık geliyor. Biz buna girl math değil, millennial math değil, vacation math diyoruz. Gelin Coral Travel‘ın erken rezervasyon fırsatlarına göz atıp, kendi “tatil matematiğimizi” şimdiden planlayalım.

Nasıl Olsa Tatile Çıkacağız Değil mi?

İtiraf etmek gerekirse erken rezervasyon yapmanın en sevdiğimiz tarafı; indirimler, avantajlar, müdavimi olduğumuz otelde yer sıkıntısı yaşamadan tatil yapabilmek veya yeni bir otel keşfedecek olmanın heyecanına sahip olmak bir yana… Dört gözle bekleyeceğimiz bir tatilimizin olması. Şehirde, trafikte veya yağmurlu soğuk bir günde “nasıl olsa tatile çıkacağım” hissini, Coral Travel gibi güvendiğimiz bir markayla garanti altına almak, böyle zamanlarda oldukça kurtarıcı oluyor.

Biliyoruz beklettik, yazdan bahsetmeye doyamıyoruz da… Gelelim neden erken rezervasyonumuzu Coral Travel ile planlamamız gerektiğine: ‘‘%10’ unu Şimdi Öde Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırma’’ Kampanyasında, onlarca yetkin tesis içinden gitmeyi en çok istediğimizi / istediklerimizi seçiyoruz. Ödememizin sadece %10’unu ödüyoruz ve bitti! Yerimiz en uygun fiyatlarla bizim. Kaş, Marmaris, Side, Ayvalık, Çeşme, Kemer, Alanya, Antalya, Didim, Dalaman, Belek, Kuşadası ve çok daha fazlasıyla ülkemizin dünya standartlarını aşan tatil destinasyonları arasından seçimler yaparak odamızı kış fiyatlarıyla alıp, yazın en yoğun döneminde tadını çıkarabiliyoruz. Kampanya 4 Mart’a kadar geçerli. Yani elimizi ve hayallerimizi biraz çabuk tutmamız gerekiyor. (Keşke her gereklilik böyle olsa)

Vacation Math Demiştik…

Bizim tatil matematiğimize göre erken rezervasyon yaptığımız iki otelin biri hediye gibidir. Bizim tatil matematiğimize göre erken rezervasyon yaparak tasarruf ettiğimiz miktar, hep aklımızda olan başka bir isteğimize harcanabilir. (Erken rezervasyon yapmasaydık tatile harcayacaktık sonuçta?) Bizim tatil matematiğimize göre erken rezervasyon yaparak tasarruf ettiğimiz miktar, gün batımında en sevdiğimiz restoranlarda yaza şükretmek için kullanılabilir. Son olarak; bizim tatil matematiğimize göre erken rezervasyon yaparak yalnızca “kaybetmemiş” değil, kazanmış oluruz. Bizim tatil matematiğimizi kabul edenler, etmeyenler? Kabul edilmiştir.

 01.04.2024-31.10.2024 Tarihleri arasında geçerli olacak Coral Travel kampanyasına katılmak için son günün 4 Mart olduğunu hatırlatıp, yazı şimdiden planlamak için sizi buraya alalım. İyi tatiller!

Kapak Fotoğrafı: Coral Travel