Bu yaz görmek istediğiniz yerler listesi ne durumda? Bizimki epey renkli ve kalabalık. Gözümüzü İtalya’da açmak, oradan İskeçe Karnavalı’na uçmak, ne zamandır ertelediğimiz Balkan turunu bu yaz aradan çıkarmak, Orta Avrupa, ver elini Mısır, Montenegro, Milano, Nice, Marsilya, Budva… Herkese Yunanistan’dan kalimera! Coral Travel, listemizin durumunu görmüş olacak ki şahane erken rezervasyon fırsatlarını yurt dışı turları için de başlatmış! Kampanya dahilinde 1 Nisan’a kadar yapacağımız rezervasyonların sadece %10’unu şimdi ödüyoruz, kalanını turumuza 45 gün kala. Yani yaz bittiğinde bucket list’lerimize kocaman tikler atarken iyi ki demek için çok fazla sebebimiz olacak.

Dört gözle beklediğimiz bir yaz tatili için heyecan başlamışken biz Coral Travel’ın sunduğu onlarca erken rezervasyon fırsatı arasından bazılarını seçtik bile. Gelin kısa kısa göz atalım, ne dersiniz?  

Nereye Gitsek?

İlk hedefimiz Akdeniz. Yazın her bir gününün ne kadar nadir ve kıymetli olduğunu düşünürsek; 6 gününü harika bir şekilde değerlendirmek için Milano & Nice & Marsilya!

Her gidişimizde kendimizi bir dönem filminde gibi hissettiren Malta, tupturuncu çatılarıyla hem rüya gibi hem vizesiz cennet Budva, mistik hazineleri ve gizemli tarihiyle Mısır, yazın bir başka güzel olan ve her seferinde kalbimizi bıraktığımız Madrid, Barselona. Henüz White Lotus 2. Sezonun etkisinden çıkamamışken zeytin ve turunç ağaçları arasından Sicilya

Dünyayı keşfedecek olmanın heyecanıyla kışın son günlerini ne kadar keyifli geçireceğimizi hayal ettikçe heyecanlanıyoruz. Yüksek sezonun yüksek fiyatlandırmalarını deyim yerindeyse ‘hack’lemenin en kestirme ve zekice yolu olan Coral Travel Erken Rezervasyon Kampanyasına hemen göz atmak ve tatili şimdiden planlamak için buraya buyurun. İyi tatiller!