Sosyal paylaşım deneyimi ve müzik dinleme alışkanlıklarınız ruh halinize ve yaşadığınız anlara göre şekilleniyor. Nasıl mı? cubic.fm ile…

cubic

cubic.fm, 180’den fazla ülkede 12 milyon kullanıcıya ulaşan bir sosyal müzik uygulaması. Deezer App Studio içerisindeki ilk ve tek Türkiye çıkışlı uygulama olan cubic. fm’in sloganı ise “Every moment deserves a soundtrack”. Lokasyon, saat, hava durumu gibi şartları göz önünde bulunduran ve çalışıyorum, yemekteyim, güneşleniyorum gibi 40 farklı aktivite arasından seçiminize göre yaşadığınız ana en uygun müziği ve en uyumlu radyo kanallarını öneren bu uygulamayla siz de ruh halinize en uygun müziği ve an’ın soundtrack’ini bulabilirsiniz.

cubic.fm, ayrıca belli Instagram etkietleriyle yaşadığınız an’ları seçilen aktivite altındaki dinleyicilerle paylaşma imkanı da sunuyor. An’ı paylaşmayı ve müziği keşfetmeyi başka bir sosyal paylaşım deneyimine dönüştüren cubic.fm’in yaratıcıları Boğaziçi Üniversitesi mezunu dört teknoloji ve müzik aşığı girişimci: Özgür Akçalı, Onur Yavuz, Barış Can Aktepe ve Erdem Gelal.

cubic

http://twitter.com/cubic_fm
http://facebook.com/cubic.fm

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN