Bütün bir yıl hayalini kurduğumuz yaza nihayet kavuştuk. Deniz, kum ve güneşle ilk buluşmamız için sabırsızlanıyor ama bavulumuzda hangi parçaların olması gerektiği noktasında kafa karışıklığı yaşayabiliyoruz. Eğer siz de bizim gibi “Tatil bavulumda neler olmalı?” diyenlerdenseniz; kaliteli ve rahat giyimin öncü markası Dagi, kullanışlı bir tatil bavulunun nasıl hazırlanacağına dair pratik tüyoları bizlerle paylaşıyor. Hadi hem bu tüyolara hem de tatile giderken ihtiyaç duyulacak her şeyin yer aldığı Dagi 2022 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu‘na hep birlikte göz atalım.

Havaların ısınmasıyla birlikte tatil planları yaparken gidilecek lokasyonun seçilmesinin ardından pek çoğumuzun aklına ‘Bavuluma neler koymalıyım?’ sorusu geliyor. Böyle anlarda her türlü duruma uygun, çok amaçlı kıyafetler yardıma yetişiyor. Dagi, tatil öncesi hazırlığını keyifli ve kolay bir hale getirmek için kullanışlı bavul hazırlama tüyolarını bizlerle paylaşıyor ve sahilde geçirilen vakitten akşam yemeğine, tekne turundan sabah sporuna, her ortamda rahatlık ve şıklık sunan 2022 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’nu bizlerle buluşturuyor.

Normalde şık bir restorana giderken giydiğiniz keten gömlek, yakınlardaki adaya yapılan ziyarette bikini ya da şortun üstüne eşlik edebiliyor. Dagi sabahlık aynı zamanda plajda bikini üstüne giyilebilecek bir kimonoya dönüşüp çok amaçlı bir şekilde değerlendirilebiliyor. Dagi pijama takımları ise, şehrin tarihi bölgelerine yapılan bir yürüyüşte bikini üstüne giyilebiliyor.

Dagi’nin çeşitli kumaşlar ve desenlerden oluşan plaj giyim koleksiyonundaki bikiniler ve mayokiniler ise akşam yemeğinde büstiyer ya da şık bir bluz olarak kullanılabiliyor. Farklı şekillerde bağlanabilen kaliteli kumaşlardan oluşan Dagi pareo elbiseler ise hem plaj keyfine hem akşam yemeğine eşlik edebiliyor.

Kabul edelim tatil bavuluna özellikle de farklı ebatlardaki aksesuarlar girdiğinde ciddi bir yer sıkıntısı yaşanabiliyor. Böyle durumlarda aksesuarlarınızı Dagi plaj çantanızın içerisine koyup valizinize yerleştirebilir, aksesuarlarınızın formunu bozmadan daha pratik bir yerleşim elde edebilirsiniz. Çantanın yanı sıra Dagi’nin çeşitli renklerdeki hasır şapka ve terliklerinden de seçerek, tatil bavulunuzu tamamlayabilir “Acaba bir şey unuttum mu?” endişesine kapılmadan gönül rahatlığıyla tatilinize çıkabilirsiniz.

Şıklığı ve konforu her daim kalite ile birleştiren Dagi’nin 2022 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’yla içinizden geldiği gibi yaşayıp bavulunuzu tamamlamak isterseniz size en yakın Dagi mağazasını ziyaret edebilir ya da buraya tıklayarak Dagi online mağazasına göz atabilirsiniz.