Dünyanın en iyi DJ’leri arasında gösterilen David Vendetta, Tonight It’s Your Time sponsorluğunda 1 Ağustos’ta Babylon Çeşme’ye geliyor!

David Vendetta

2002 yılından bu yana Ibiza’dan New York’a, Moskova’dan Marakeş’e kadar en iyi rave partilerde çalan David Vendetta; tam bir hafta sonra Çeşme’yi ayağa kaldıracağa benziyor. 1 Ağustos gecesi Babylon Çeşme’nin kapıları 22:00’de açılıyor; Vendetta, DJ kabinine 23:30’da geçiyor.

Asıl adı David Paparusso olan Fransız DJ, Fransa’nın dünyaya armağan ettiği 1 numaralı DJ ve prodüktör olarak tanınıyor. 2002 yılında müzik hayatına başlayan David Vendetta, yayınladığı Rendez-Vous ve Vendetta isimli iki albümünü ve boy gösterdiği Roger Sanchez’s Stealth, Ultra ve Paradise Records gibi efsanevi plak şirketlerinin yanı sıra kısa sürede dünyanın en iyi partilerinin aranan DJ’i oldu.

DV

Vendetta’nın kalbimizi çalmasını sağlayan, Donna Summer’ın unutulmaz şarkısı Love to Love You Baby’e yaptığı remix’ini bir dinleyelim:

Kendisi 2006-2007 senesinde Break 4 Love adlı parçasıyla da tüm müzik kulüplerine unutulmaz anlar yaşatmıştı.

David Vendetta’nın Cost Nostra serisiyle 1 saatlik bir elektronik müzik yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz?

1 Ağustos’ta Çeşme yakınlardaysanız, Babylon Çeşme’de senelerin DJ’i David Vendetta’nın canlı perfomansını deneyimlemeyi unutmayın!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?