Yüksek kalite standardı ve işçiliğiyle modanın öncü deri markası DESA, çok ses getiren özel bir koleksiyona hayat verdi:
“DESA x CAN YAMAN”…

DESA’nın, başarılı oyunculuğu ve stili ile dikkat çeken Can Yaman adına hazırladığı “DESA x CAN YAMAN” kapsül koleksiyonu Sonbahar – Kış 2018 / 2019 sezonunda ilgi büyük ilgi gördü. Can Yaman’ın, özgün, fark yaratan ve çabasız şıklığı ortaya koyan stilinden ilham alınarak hazırlanan bu ikonik koleksiyon, stiliyle fark yaratmak isteyenler için zamansız ve ayrıcalıklı parçalar sunuyor.

Bu sezon deri ceketler oldukça zamansız bir kimliğe kavuşuyor!

Ünlü oyuncunun kendi gardırobundan ve stilinden izler taşıyan “DESA x CAN YAMAN” koleksiyonu, moda ve stil dünyasının alışıla gelmiş kurallarını bir üst seviyeye taşıyor. Koleksiyonda öne çıkan asimetrik cepler, tasarımlara dinamizm ve şıklık kazandıran çelik fermuar detayları, kürk efektinin, deriyle kusursuz bütünlüğü, militer çizgiler, koleksiyonun karakteristik özellikleri olarak dikkat çekiyor.

Günün her saatine eşlik eden, rock ve maskülen çizgilerin hakim olduğu parçaların yer aldığı “DESA x CAN YAMAN” kapsül koleksiyonu, sadece erkek modelleriyle sınırlı kalmıyor, kadınlara yönelik deri biker ceket modeli de kendini gösteriyor.

Özgünlüğü ve iddialı çizgileriyle iz bırakacak stiller öne çıkıyor!

Kapsül koleksiyonun en çarpıcı özelliklerinden biri olan ve ana tema olarak da kendini gösteren, parmak izi baskısı ise tüm moda severleri özgün stilleriyle bu sezonda iz bırakmaya davet ediyor.

Sonbahar – Kış 2018 / 2019 koleksiyonu en üst seviyede deri kalitesi ve özgün el işçiliği ile üretilmiş modelleriyle zamanının ötesine geçiyor.

Giyim trendleri son yıllarda rahatlığa ve konfora doğru yönelen bir eğilim içinde. Bu akımla beraber insanlar, artık daha rahat hareket edebilecekleri, giyim unsurlarını özgürce kombine edebilme şansına sahip oldular. İşte tam bu yüzden 18/19 Kış koleksiyonu ile gençliği, asiliği, yaşam enerjisini, rahatlığı ve şıklığı hedefleyerek özel bir koleksiyon doğdu.

Koleksiyon 4 ana görünüm ile 70’lerden ilham alarak yepyeni stiller ortaya çıkaran ve alanında fark yaratan bir ruh barındırıyor. Rahatlık ön planda yer alırken, lüks dokunuşlarla bütünleşen Rock’n Roll ruhu, pop aksesuarlar ve etkilerle de göz kamaştırıyor.

Sıra dışı görünümler!

Sonbahar – Kış 2018 / 2019 kadın koleksiyonunda etnik çizgiler lüks bir şekilde yorumlanıyor. Uzun montlar, etnik desenli ceketler, küçük ve vintage çantalar, kontrast şeffaf çantalar, zımbalı rock efektli aksesuarlar koleksiyonun ilgi gören tasarımları arasında yer alıyor.

Soğuk günler için hazırlanan sıcak ve özel bir koleksiyon

Kürk detayıyla şıklığından ödün vermeyen kadınlara hitap eden, transparan ayakkabıların yanı sıra günlük kullanıma uygun düz tabanlı ayakkabılar da bu sezonun öne çıkanları arasında yer alıyor.

Deri ceketlere yepyeni ve zamansız yorumlar getiren koleksiyona, üst seviyede deri kalitesi ve özgün el işçiliği ile üretilmiş birbirinden şık ürünlere, DESA mağazalarında ve 7/24 alıverişin keyfini yaşayacağınız online alışveriş sitesi desa.com.tr’de ulaşabilirsiniz.

 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN