İstediğimiz müziği, istediğimiz yerde, hem kaliteli bir kayıttan hem de yasal olarak dinleyebilmek istiyor ve bunu sayısız mobil uygulama ya da internet platformu aracılığıyla başarabiliyoruz. İçinde bulunduğumuz dijital çağda her geçen gün yeni bir müzik uygulaması hayatımıza girerken, söz konusu müzik videoları ve konser kayıtları olduğunda işler biraz karışıyor. İşte geçtiğimiz haftalarda hayata geçen Digimusic’i denediğim anda kaliteli ve yasal olarak müzik videoları ve konser kayıtları izleyebileceğimi fark ettim ve aradığım platformu bulmuş oldum!

Digimusic

Birçoğumuzun evinde yıllardır televizyon kanallarını, filmleri, dizileri ve maçları izlemek için yer etmiş olan Digiturk’ün geliştirdiği Digimusic uygulaması video klip, konser kaydı ve karaoke içeriklerinden oluşuyor. Güzel haber ise yakın zamanda birçok yeni konser ve video klibin eklenecek olması!

EMI, Universal, Warner gibi önemli şirketlerden 3000’den fazla HD video klip ve 50’ye yakın HD konser kaydı ücretsiz olarak yer alıyor. Bu sayının gün geçtikçe artacağını umuyorum, çünkü müziği dinlemekle kalmayıp izlemekten de zevk alan biri olarak şimdiden tüm içeriği ezberlemiş durumdayım.

Digimusic’te sizin de istediğiniz türde müziği ve sevdiğiniz sanatçılardan birçoğunu bulacağınıza eminim. Kendi modunuza ve sevdiğiniz müzik türüne göre arama yaptıktan sonra bulduklarınızı kendi playlist’inizde toplayabiliyor ve bu listelerle izleyip dinlemeye devam ediyorsunuz.

Kısaca… Digimusic’i tüm müziksiz yaşamayanlara (muhtemelen tüm theMagger okurlarına) tavsiye ediyorum! Sevgiler!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

FAVORİ YAZILAR