Bazı anları daha yaşarken ileride uzun uzun anlatacağımız bir hatıranın içerisinde olduğumuzu hissederiz. Peki, sizin bir dilek hakkınız olsaydı tam hangi anda zamanı durdurmak isterdiniz? Biz yakamoz ışığının üzerimize vurduğu keyifli bir yaz akşamında, sevdiklerimizle bir araya gelerek kutladığımız bir anı durdurmak, açık mavi bir gökyüzünün altında sonsuza kadar yaşamak isterdik. Hele bir de güzel bir müzik soframıza, sohbetimize ve kahkahalarımıza eşlik ediyorsa… Zamanı durdurma şansımız olmasa da bu yazı yeni hatıralar ile dolduracağımız güzel bir haberimiz var! Divan Bodrum bir kez daha Yapı Kredi Crystal ile bir araya geliyor ve yaz akşamlarını unutulmaz kılacak konserlere imza atıyor.

Divan Bodrum

Yaz geldiğinde yeni bir gün yalnızca güneş doğduğunda değil battığında da başlar.  Sabahları Türkbükü’nün mavi yeşil koylarında bizi doğanın kucağına usul usul bırakan Divan Bodrum, yaz akşamlarına ayın aydınlattığı sahneler ile devam ediyor. Divan Bodrum’un kumsalında ruhumuzu doğanın renkleri ile dinlendirdiğimiz bir çarşamba sabahının ardından yaz akşamlarımızı unutulmaz kılacak konserler için Divan Bodrum ve Yapı Kredi Crystal iş birliğinde gerçekleşen Yapı Kredi Crystal Live konserlerinin detaylarını açıklıyoruz!

Divan Bodrum x Yapı Kredi Crystal: Yaz Konserleri

Emir Ersoy ve Orkestrası

Düzenlediği etkinlikler ile Bodrum’un nabzını belirleyen Divan Bodrum, temmuz ayı boyunca her çarşamba akşamı Yapı Kredi Crystal iş birliğinde gerçekleştirdiği Yapı Kredi Crystal Live konserlerine devam ediyor. Haziran ayında sahnenin dinamizmini Emir Ersoy ve Orkestrası ile bir adım öteye taşımasının ardından pop ve caz müziğin başarılı ismi Melis Sökmen ve büyüleyici performansı ile Seran Bilgi’yi ağırlayan Divan Bodrum, temmuz ayında yepyeni isimler ile bir araya geliyor. 12 Temmuz’da sahneyi kendine özgü getirdiği yorumlar ile dikkatleri üzerine çeken Özge Fışkın’a bırakan Divan Bodrum, 19 Temmuz’da sahnenin ritmini dansın enerjisi ile yükseltmek adına Latin müziğin coşkulu temsilcilerinden Cafe Cubano’yu ağırlıyor. Ayrıca Divan Bodrum, haziran ayında Emir Ersoy ve Orkestrası’nın konserini kaçıranlar ve tekrar dinlemek isteyenler için müzisyenleri 26 Temmuz ve sonrasında 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda birer kez daha ağırlıyor. Divan Bodrum ve Yapı Kredi Crystal iş birliğinde gerçekleştirilen Yapı Kredi Crystal Live konserleri, rezervasyon ve bilet satışları ile otelde konaklayan misafirlerin yanı sıra herkese açık bir şekilde gerçekleşiyor. Ağustos ayında sahne alacak sürpriz müzisyenleri öğrenebilmek adına şimdiden geri sayıma başladığımız konserler, Divan Bodrum’un yenilenen bar alanında yapılıyor.

Divan Bodrum ve Yapı Kredi Crystal iş birliğinde düzenlenen Yapı Kredi Crystal Live konserleri hakkında bütün detaylara buradan ulaşabilir ve biletinizi alabilirsiniz. Konserlerden önce dilerseniz Divan Bodrum’un keyifli restoranları Lokanta by Divan ve Maromi by Divan’da lezzetli bir akşam yemeği yiyebileceğinizi de hatırlatalım.