Geride bıraktığımız 2020’nin büyük çoğunluğunu evimizde geçirdiğimiz gibi, yeni bir yılı da evimizde karşılayacağız bu kez… Yılbaşı gecesini, bu yıl daha samimi bir ortamda, sadece en yakınımızdakilerle geçireceğiz. Ve sevdiklerimizin yanında olmaktan, onlarla keyifli bir gece geçirmekten ödün vermediğimiz gibi, şık sofralardan ve lezzetli yemeklerden de ödün vermeye niyetimiz yok! Şıklık ve lezzet dolu bir sofra için bu yıl da yardımına başvuracağımız adres ise aynı: Divan Restoranları ve Divan Hindisi.

Olumlu yanlarını bulmakta, iyi haberlerle hatırlamakta oldukça zorlandığımız bir yıl olan 2020’nin bitişini dört gözle bekliyoruz. Yerine gelecek yeni yılın, güzelliklerle, sağlıkla, mutlulukla ve en önemlisi umutla dolu olması için ise yılbaşı gecesini en iyi şekilde geçirmeyi planlıyoruz. Varsın evden dışarı çıkamadığımız bir yılbaşı gecesi olsun bu… Soframızı özenle, zevkle süslemenin, sofranın etrafını en sevdiğimiz kişilerle doldurmanın ve sofranın ortasına günlerce aklımızdan çıkmayacak bir lezzeti yerleştirmenin tüm olumsuzlukları olabildiğince unutturacağına eminiz. Siz de umutla karşılayacağınız 2021’e girerken kendinizi şımartmayı hak ettiğinizi düşünüyorsanız, Divan Restoranları’nın bir yılbaşı klasiği haline gelmiş o müthiş Divan Hindisi’ni bir an önce sipariş edebilirsiniz.

Divan Hindisi’ne Divan Şefleri tarafından hazırlanan, Beef Wellington gibi ek lezzetler ve babaganuş, zeytinyağlı yaprak sarma ve karides pilaki gibi altı çeşit mezeden oluşan bir menü eşlik ediyor. Divan Hindisi’nin kendisi ise iç pilav, kestane şekeri, brüksel lahanası ve yaban mersini sosla servis ediliyor.

Size sadece ışıltılı, renkli ve şık bir sofra hazırlamak, gecenizi mumlarla aydınlatmak, bu samimi ve mutlu geceyi paylaşmak istediğiniz sevdiklerinizi bir araya getirmek ve 2021’e dair güzel dileklerinizi dilemek kalıyor.