Her yılın sonunda karmaşık hisler yaşamamızın bir nedeni var. Bir yılı daha kapatmak bize geçmişte başardıklarımızı, ışıltılı dekorlar ve alışveriş telaşı o anı, yeni yıla dair dileklerimiz ve umutlarımızsa geleceği anımsatıyor. Yani yılın son günleri, farklı zaman dilimleri arasında bir köprü görevi görüyor diyebiliriz. İşte Divan Yılbaşı Koleksiyonu da tam olarak bu anlayıştan besleniyor ve zamanın en kıymetli anlarını rengarenk paketlere taşıyor.

Yeni yılın en keyifli aktivitelerinden biri, şüphesiz dolu dolu bir hediye sepetinin içinden çıkanları tek tek incelemek. Divan’ın 2022 Yılbaşı Koleksiyonu, geçmişten geleceğe farklı dönemlerin ruhunu benimseyen sevdiklerimiz için bu heyecanı yaşatacak seçenekler sunuyor. Nostaljinin altın çağı 60’lardan ilham alan Retro, geleceğe ışık saçan 80’li yılların ruhunu yansıtan İkonik, 2000’lerin dijital dönüşüm rüzgarlarından beslenen Modern ve yaşanabilir bir gelecek hayali kuran Minimal arasından mutlu etmek istediğiniz o kişi için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Divan 2022 Yılbaşı Koleksiyonu

Retro

Divan Yılbaşı Koleksiyonu, Retro
Divan Yılbaşı Koleksiyonu, Retro

Nostaljik plaklarla geçmişe yolculuk, 60’ların dekorasyon anlayışını vurgulayan objeler ve tabii ki Divan’ın zamanı durduran lezzetleri… Retro, tüm bunları bir araya getirerek romantizmi doruk noktalara çıkarıyor. Sepet, pikap, açık box, mini gibi farklı boyutlarda ve farklı içeriklerle dolu kutular arasından tercihinizi yaparak, retro düşkünü sevdiğinizi mutlu etmeyi düşünebilirsiniz.

İkonik

Divan Yılbaşı Koleksiyonu, İkonik
Divan Yılbaşı Koleksiyonu, İkonik

Stranger Things gibi yapımlarla birlikte yeniden yaşamımıza giren 80’lerin rengarenk estetik anlayışı, İkonik serisiyle yeni yıla taşınıyor. İkonik aksesuarlar ve tarifsiz lezzetlerle dolu kutular, 80’li yılların ritmiyle ışıldayan hatıralara geri dönüş yapmamızı sağlıyor. Sepet, box, mini ve midi seçeneklerinin hepsi, günümüz estetiğiyle dönemin çizgilerini bir araya getiriyor ve tabii ki Divan’ın eşsiz tatlarını içinde barındırıyor.

Modern

Divan Yılbaşı Koleksiyonu, Modern

Modern ise yeni umutlarla dolu bir yıla modern bir dokunuşla başlamak isteyenlere hitap ediyor ve bugünün ruhunu yakalıyor. Özel anları süsleyecek tasarımlar, benzersiz tatlar ve özenle seçilmiş aksesuarlar; sepet, box ve mini seçeneklerinde yerlerini alıyor. Böylece yeni yıl sofralarında görsellik, koku ve lezzet, Modern ile kusursuz bir şekilde bir araya geliyor.

Minimal

Divan Yılbaşı Koleksiyonu, Minimal

Yeni müzik türleri, sanatçılar, akıllı kıyafetlerin ön planda olacağı moda anlayışı, VR teknolojilerinden beslenecek sinema ve daha niceleri… Aslında yeni bir yılı heyecan verici kılan, geleceğe dair merak edilenler. Bununla birlikte, geleceğe yolculuk ederken bazı zamansız vazgeçilmezleri de yanımızda götürüyoruz. Minimal serisi de buradan yola çıkarak geleceğin çizgilerini bugünün tatlarıyla buluşturuyor. Açık box, tepsi, box ve mini seçeneklerinin tümünde geleceğe aktarılacak köklü bir miras niteliğinde unutulmaz tatlar yer alıyor.

Hindi

Hediyelerin ardından gelelim tüm dönemlere iz bırakan, yılbaşının olmazsa olmaz lezzeti hindiye. Divan’ın lezzet şöleni yılbaşı hindisi; ciğerli iç pilav, kestane şekeri, Brüksel lahanası, brokoli, mısır, kırmızı lahana, yaban mersini sosu ve gravy sos eşliğinde bu yıl da özenle hazırlanmış yılbaşı sofrasının tam ortasında yerini almayı hak ediyor.

O halde hediyeleşme ritüelinden yeni yıl sofralarına, listenizdeki tüm yapılacakları tamamlamak üzere Divan’ın Yılbaşı Koleksiyonu’na göz atmak için sizi buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Divan