Artık makyaj çekmecemiz bir oyuncak kutusundan çok, kimya laboratuvarına benziyor değil mi? Serumlarımız oldu, hangi asidin cildimize iyi gelebileceğini öğrendik. En son lisede gördüğümüz  vitamin isimlerini hayatımıza yeniden kabul ettik. Yalnızca güneşlenirken sürdüğümüz kremleri her mevsim çantamıza atmaya başladık. Çünkü sabah sıfır makyajla uyandığımızda ilk karşılaştığımız kişiyi, kendimizi parlarken görmeyi içtenlikle önemsiyoruz. 

2023 yılında bol bol duyacağımız “Glow up and show off” akımı da yeni bakım alışkanlıklarımızı destekleyecek gibi görünüyor. Parlayıp, kendimiz olarak öne çıkarken, Hyaluronik Asit gibi hızlı ve etkili sonuç alabileceğimiz içeriklerden ve antioksidan serumlardan bolca faydalanacağız. 

Dünya her yönüyle “gerçek olandan yana” dönmeye başladığından beri kamuflaj yerini realiteye bıraktı. Kendini kandırma sahili, giderek ıssızlaşmakta. Temiz ve yaşayan cilt, sağlıklı görünüm, doğal ışıltı kavramları bakım ürünleri dolabımızda bir devrim yarattı. İnanın hiçbir devrim, bu kadar mutluluk yaratmamıştı.

Devrim demişken, iki senedir alışveriş stilimizi tümüyle değiştiren “Skinimalism” önümüzdeki sene de az sayıda, çok işlevsel ürünleri kıymetli kılmaya devam edecek. Skinimalist markalar, akıllı güzellik üretimlerinden ve cinsiyetsiz yaklaşımlardan yana tercihte bulunarak bakım köşemizi en rafine versiyonuna ulaştıracak… 

Bu dünya hassas ciltler için cennet sayılmaz, biliyorsunuz. Sonbahara girmişken cildimiz için de kararlar alma ve yeni rutinleri kendimize hediye etme dönemini başlatabiliriz!

Mükemmel Eşleşme: Hyalu B5 Serum

Hyalu B5 Serum

Şimdi yaşlanma karşıtı etkili ve oldukça Skinimalist iki dermatolojik molekülden bahsetmeliyiz. En aktif formundaki Vitamin B5 cilt bariyerini onarırken, saf Hyalüronik Asit anında ve görünür dolgunluk ile kırışıklık düzeltici etki sağlıyor. 

Dermatologların en çok önerdiği marka* olan La Roche-Posay, Hyaluronik Asit ve Vitamin B5’i bir araya getirdiği Hyalu B5 Serum ile cildi 1 saat içinde onarma, 4 saat içinde dolgunlaştırma ve 4 hafta içinde kırışıklık görünümünü azaltma sözü veriyor. Çok iyi bir anlaşma!

Hassas ciltler için dünyayı cennete dönüştürme konusuna dönersek, Hyalu B5 Serum, Vitamin B5’in vücutta doğal olarak bulunan ve bebekler için de uygun olan aktif formunu kullanıyor. Hylau B5 Serum’un dünya genelinde 2 milyondan fazla kadın tarafından tercih edildiğini de hatırlatalım. 

Olmazsa Olmaz: Saf C Vitamini.

Saf C Vitamini

Hyalu B5 Serum’u Saf C Vitamini Işıltı Veren Antioksidan serumla cilt bakım rutinimize eklediğimizde etkili sonuçlar elde ediyoruz. O yüzden gelin şimdi odağımıza Saf C Vitamini’ni alalım.

Yüksek konsantrasyonda Saf C Vitamini, Salisilik Asit ve Neurosensine içeren formül ile birleştiğinde; ışıltı kaybı, kırışıklık görünümü, düzensiz cilt dokusu sorunlarıyla mücadele ediyor. Cilde anında daha parlak, yumuşak ve nemlenmiş görünüm kazandırırken, “Glow up and show off” trendine göz kırpıyor. Kullanıcı deneyimine göre “yatışmış ve arınmış cilt hissi” bırakıyor.

Yaşamı değiştiren dermatolojik çözümlerin öncüsü olan La Roche-Posay’in Saf C Vitamini Işıltı Veren Antioksidan Serumu, tek ürünle listemizin biricik ihtiyacını tamamen karşılıyor. Detaylı bilgi almak için tıklayın.

*Ipsos tarafından Ekim 2021 – Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen bağımsız araştırma sonuçları esas alınmıştır.