Şirinlikleri ve yaydıkları pozitif enerji ile tüm dünyayı kasıp kavuran Momiji’lerle daha yakından tanışın…

Momiji’nin hikayesi 8 yıl öncesine dayanıyor. 2005 yılında ilk 12 Momiji koleksiyonunu ortaya çıkaran Momiji yaratıcıları, o günden sonra kendilerini yeni karakterleriyle Momijiler üretmeye adıyorlar.

Tüm bu Momiji’ler nereden geliyor diyorsanız… İngiltere, Warwickshire’de dondurmalarıyla ünlü küçük bir kasaba olan Arden’den geliyor. Küçük ofislerinden tüm dünyaya yayılan Momijiler, şu an Avusturalya, Şili, Tayland, Almanya, Kanada gibi birçok ülkeden tasarımcılar tarafından tasarlanıyorlar.

Momijinin ilham aldığı temalar ise dostluk ve şefkat. Altlarında bulunan boşluklara mesajınızı bir kağıda yazıp, kağıdı içine yerleştirebiliyorsunuz. Momiji’lerin hedefleri hayatları güzel mesajlar ve anlarla doldurmak…

Farklı kültür ve etnik kökenlerden gelen Momiji’leri rengarenk kıyafetlerle bulmanız mümkün: Momiji bir hemşire de olabilir, bir çilek de, kafasına çaydanlık geçirmiş bir cupcake de, kitap okuyan bir liseli de… Önemli olan size ve sevdiklerinize ilham veren Momiji’yi bulmanız ve içine doğru mesajı yazarak etrafınıza mutluluk yaymanız.

Bebeklerin çeşitli olmasına dikkat eden tasarımcılar, sürekli olarak yeni özellikli Momijiler yaratarak insanların her zaman bu bebekleri sevmesini hedefliyorlar. Tüm dünyadan Momiji koleksiyonerleri için ise bu çeşitlilik çok önemli; farklı karakter ve renkteki Momijilerle karşılaşmak hayranlarında heyecan uyandırıyor.

Türkiye’de Momiji’leri tüm Bilstore’larda bulabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?