2024’ün geri sayımı, yeni yıl kararlarımız ile başlıyor! Biz önümüzdeki sene için daha fazla keşfetmenin ve bizi mutlu eden detayları sevdiklerimiz ile keşfetmenin yeni bir yolunu arıyoruz. Rotamızda ise her zaman olduğu gibi yeni yıl kararlarımızın vazgeçilmez adresi D&R var! Daha fazla keşfetmek için D&R, bu yılbaşında bizi sevdiklerimize ve kendimize yapacağımız yeni başlangıçlara özel indirimlerle karşılıyor. Kitapların büyülü dünyasında kaybolmayı sevenler için, tüm kitap alışverişlerinde ikinci kitapta %60 indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca, tüm yerli ve yabancı plaklarda ikinci üründe %50 indirim, kutu oyunlarında ise %40 indirimle masal tadında bir alışveriş deneyimi sunuyor. Yeni yıl hedeflerinize yılbaşının büyülü dünyasının dokunuşunu eklemek isterseniz, D&R’ın yılbaşı kataloğunda yüzlerce seçeneğin olduğunu hatırlatalım. D&R mağazalarındaki fırsatları incelemek için tıklayın!

D&R ile Yılbaşı Alışverişi

İngiliz yazar G. K Chesteron, “Yeni yılın asıl amacı yeni bir yıl sunmasında değil; yeni bir ruha sahip olabileceğimizi göstermesinde.” diyor. Peki, geçmişinize baktığınızda ruhunuzu en çok besleyen anılarınız hangisi? Bizim için yeni başlangıçlarımızda bize şefkatle yaklaşan ailemiz, dostlarımızla saatlerce sohbet ederken arka planda çalan müzik; seneler boyunca yanımızda taşıdığımız anılarımızın başrolünü üstleniyor. Biz de 2024’te kendimize ve sevdiklerimize tam olarak bu hissi hediye etmek istiyoruz. Başlangıç noktamız ise tabii ki daha çok okumak, dinlemek, beraber geçireceğimiz vakitler için eğlenceli planlar hazırlamak. Bu yeni yıl kararlarımızı gerçekleştirmek için hepimizin aklına eminiz ki aynı adres geliyor: D&R!

D&R’dan Yeni Yıl Kararlarımıza Hitap Eden Seçenekler

D&R ile Yılbaşı Alışverişi | Fotoğraf: Sabina Sturzu – unsplash.com

C.S Lewis, “Yeni bir hedef belirlemek ve yeni bir hayal kurmak için asla çok yaşlı olamazsın.” diyor. Fakat bazen yeni bir hayalin peşinden gitmeye yeterince motive olamadığımızı da kabul edelim! Böyle zamanlarda biz, hataları ve mutlulukları ile her sayfada yeni bir dost edindiğimiz kitaplara yöneliyoruz. Bazen Matt Haig imzalı çok satanlardan Gece Yarısı Kütüphanesi’ndeki gibi “Daha farklı seçimler yapsaydık ne olurdu?” sorusunun peşinden gidip geleceğimize hazırlanmak için geçmişimiz ile yüzleşme ihtiyacı duyuyoruz. Bu sene yeni hayallerin, serüvenlerin peşinden giderken ilham arayışında olanlar için güzel bir haberimiz var. D&R mağazalarında ithal kitaplar dahil olmak üzere bütün kitaplarda ikinciye %60 indirim bulunuyor! Belki de ikinci kitap indiriminiz ile uzun zamandır kaybolmuş gibi hisseden arkadaşınıza geçtiğimiz günlerde Türkçe’ye çevrilen Vigdis Hjorth’un Postane Günlükleri kitabı sayesinde tünelin sonundaki ışığı hatırlatan bir başlangıç hikâyesi hediye edebilirsiniz.

D&R ile Yılbaşı Alışverişi | Fotoğraf: Trawis Yewell – unsplash.com

Before Sunrise filminde Celine ve Jesse’nin birbirlerine gizlice bakarken bir plak dinledikleri sahneyi hatırlıyor musunuz? Sanıyoruz ki bizim bir yeni yıl kararımız da: Yaşadığımız her anı romantikleştirmek! Mesela pikabımızın iğnesinin plağımızın üzerine değdiğinde kahve kokularının Bob Dylan’ın The Times They Are A Changing albümüne karıştığı sabahlar, Fazıl Say’ın Gershwin albümünde dokunduğu tuşların analog sesler ile evimizin içinde gezindiği öğlenler ve dolunay ışığının üzerimize vurduğu bir gecede kendimizi nostaljinin havasına bıraktığımız Best Of Juanito albümü… Üstelik bizim gibi ilgi alanına giren her detayı koleksiyonlaştırmayı sevenlerdenseniz D&R mağazalarında aldığımız her ikinci plakta %50 indirim olduğunu hatırlatalım!

D&R ile Yılbaşı Alışverişi | Fotoğraf: Aedrian – unsplash.com

Kendimizi keşfettiğimiz, hayatımızı romantikleştirdiğimiz yeni yıl kararlarımızın son maddesine gelelim: Bu anları sevdiklerimiz ile paylaşmak! Peki, bunun için en iyi yol ne dersiniz? Tabii ki her kalabalık buluşmamızda masanın ortasında aniden beliren kutu oyunları! Aramızda arkadaşları ile girdiği inanılmaz Monopoly pazarlıklarının ardından işletmeci, UNO’nun gerçek kurallarını etrafındakilere ikna etmeye çalışırken avukat olmaya karar verenlerimiz olduğunu biliyoruz! D&R’da tüm kutu oyunlarında %40 indirim bulunuyor! Bize ise sadece miniklere alacağımız hediyeler ve arkadaşlarımızla bir sonraki kalabalık buluşmamız için yeni bir sebep yaratacak “o” oyunu bulmak kalıyor.

D&R ile Yılbaşı Alışverişi | Fotoğraf: Jeremy McKnight – unsplash.com

Tabii, bizim yeni yıl kararlarımız burada bitmiyor! Arkadaşlarımıza vereceğimiz hediyeleri süsleyeceğimiz paketler, kâğıtlar; minikler ile yılbaşı ağacını süsleyebilmemiz için ağaç topları, yeni yılın ruhunu yansıtan biblolar ve el fenerleri… Çünkü biz, yeni yıl kararlarımıza bir ışıltı katmayı da çok seviyoruz. Yılbaşı kararlarınıza eşlik edecek bir yeni yılın ruhunu da D&R’ın yüzlerce seçeneği arasında bulabilirsiniz! Yeni yılın ruhu bizi heyecanlandıran kararlarımıza ilham olması dileği ile!

Kapak Fotoğrafı: Mike Cox – unsplash.com