Magger’lar olarak yılın her mevsimini dolu dolu yaşamayı seviyoruz. Sonbaharla birlikte şehre dönüş, beraberinde alışıldık rutinlerimizi ve sevdiğimiz insanlarla daha çok zaman geçirebilme fırsatını beraberinde getirdi. Yeni bir yıla doğru adım adım ilerlerken bir yandan yeni iş kutlamaları, doğum günleri ve yeni iş birlikleriyle şehirdeki sosyal yaşamımız yeniden renkleniyor. Elbette tüm bu etkinlikler aynı zamanda hediye sezonunun açılışının da habercisi. Tam da bu noktada, yaratıcı ve estetik beklentilerimizi karşılayacak hediye seçeneklerine ihtiyacımız var ki Dyson her zaman olduğu gibi bu ihtiyacımızı yanıtlıyor.

Hediyeleşme söz konusu olduğunda günlerce önceden hazırlananlar, son ana dek bekleyenler ya da kendine de hediye vermeyi ihmal etmeyenler… Siz hangi kategoriye dahilsiniz? Aslında doğru hediye seçiminin sırrı iki önemli detayda gizli: İhtiyaçlar ve mutluluk faktörü! İster hediyeyi alan ister veren tarafta olalım beklentimiz daima bir hediyenin hem işlevsel hem de heyecan verici olması. İşte Dyson’ın yeni özel serisi “Blue Blush” da bu beklentileri aynı anda karşılayarak yılın en keyifli dönemine renk katmayı hedefliyor.

youtube play youtube play

İşlevsellik faktörüyle başlarsak; yaklaşan şapka ve bere sezonu ile saçlarımızın kaybettiği nemin yerini almaya aday ıslak havanın, saç bakımını ciddiye almak için ikna edici sebepler yarattığı şüphesiz. Bunlara bir de her sonbahar-kış sezonun şikayetçi olduğumuz kabarıklık ve statik elektrik ekleniyor. Bu sorunlarla başa çıkmak için en önemli adımların kurutma ve şekillendirme olduğunuysa artık biliyoruz. Dyson teknolojisi de yolun her adımında ihtiyaçlarımıza yanıt vermeyi hedefliyor ve ürünlerini bu amaçla sürekli geliştiriyor. Yeni özel seride karşımıza Blue Blush renginde çıkan Dyson Airwrap™ Multi-styler ve Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi, aşırı ısı olmaksızın kurutma ve şekillendirme yapılabilmesine yardımcı olmayı sürdürüyor.

Dyson Supersonic™ Saç Kurutma Makinesi, akıllı ısı kontrolü ile havanın sıcaklığını saniyede 40 kereden fazla ölçerek ve ısıyı düzenleyerek saçların parlaklığını korumayı vadediyor. Üstelik bunu yaparken sıklıkla göz ardı ettiğimiz bir başka önemli konuya da eğiliyor; farklı saç tipleri ve ihtiyaçlar için tasarlanmış beş farklı başlık seçeneği sunuyor! Yine farklı saç tipleri için geliştirilen ve farklı başlıklara sahip Dyson Airwrap™ Multi-styler ise elektriklenmeyi de gideren Coanda hava akımını kullanarak saçlara istenilen şeklin verilebilmesini sağlıyor.

Böylelikle o hep yakalamaya çalıştığımız eforsuz ama ‘cool’ görünümlerin en önemli parçalarından biri olan saç şekillendirme sorunu, evde ve son derece pratik bir biçimde çözümlenmiş oluyor. Fransız bob stilinden kısa dalgalara ve düzleştirilmiş uzun saçlara dek farklı stilleri, saçlarınıza zarar vermeden uygulamak üzere kendinize ve sevdiklerinize hediye vermenin tam sırası! O halde sizi Dyson’ın saç sağlığı konusundaki uzmanlığını sergilediği dünyasına daha yakından bakmak üzere buraya alalım!

Kapak Fotoğrafı: Dyson