Sonbaharla birlikte evlerde daha çok zaman geçirmeye başladığımız ve boş zamanlarımızı kendimize ayırdığımız dönemine giriş yaptık. Dolu dolu bir yazı geride bırakıp rutine dönüş yaparken organize etmemiz gereken onlarca şey var: Çalışma düzenimiz, beslenme alışkanlarımız, cilt bakım rutinimiz ve yaz boyunca ihmal ettiğimiz saç bakımımız. Düzenli olarak kestirmek, bol su tüketimi, sebze ağırlıklı beslenme gibi saç kalitemizi olumlu yönde etkileyen alışkanlıklarımıza geri dönerken, saçları aşırı ısıdan korumanın getirdiği değişimi de keşfetmenin tam zamanı!

Son dönemde parizyen ve Stockholm stillerinin yaygınlaşmasıyla birlikte, doğal ancak özenle şekillendirilmiş saçlar da görünümlerin tamamlayıcısı olarak önem kazandı. Maşa ya da düzleştirici gibi yüksek ısıyla şekil veren ürünlerle elde edilen görünümlerin aksine volümlü ve yumuşak saç stilleri ön planda. Bunun en önemli nedeni saç sağlığının merkeze alınmış olması. Artık aşırı ısı kullanmadan saçları kurutabilen ve şekillendiren teknolojilerin peşinde koşarken aynı zamanda pratikliği hedefliyoruz.

Dyson Airwrap™ Multi-styler

Dyson da saç sağlığı konusundaki uzmanlığıyla bu noktada hayatımıza giriyor. Dyson Airwrap™ Multi-styler, Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi ve Dyson Corrale™ saç düzleştiriciden oluşan Dyson serisi, yeni özel seride şimdi Vinca mavisi ve Rosé renklerinde karşımıza çıkıyor. Hediyeleşme sezonu yaklaşırken radara alınmayı hak eden bu yeni özel serinin bir diğer özelliği de ipeksi bir dokuya sahip olması!

Dyson Corrale™ Saç Düzleştirici

Dyson saç teknolojisinin işlevsel dünyasına geri dönecek olursak; farklı saç tipleri için geliştirilen ve farklı başlıklara sahip Dyson Airwrap™ Multi-styler, elektriklenmeyi de gideren Coanda hava akımını kullanarak, saçları hem bukleli, hem dalgalı yapmak için, hem de asi ve kabaran saçları kontrol altına alıp düzleştirmek için farklı başlıklar içeriyor. Benzer şekilde, farklı ihtiyaçlara yanıt veren beş başlık seçeneği sunan Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi, akıllı ısı kontrolü ile havanın sıcaklığını saniyede 40 kereden fazla ölçerek ve ısıyı düzenleyerek saçların parlaklığını korumayı vadediyor. Dyson Corrale™ saç düzleştirici ise azaltılmış ısı kullanımıyla geliştirilmiş şekillendirme sağlıyor. O halde Fransız bob stilinden kısa dalgalara ve düzleştirilmiş uzun saçlara dek farklı stilleri, saçlarınıza zarar vermeden uygulamak ve saç sağlığınıza Vinca mavisi ve Rosé renklerindeki yeni özel seri Dyson teknolojisiyle renkli bir dokunuş yapmak üzere ilk adımı atmak için buraya tıklayabilirsiniz.