Yoğun iş yaşamı, gündelik sorumluluklar, yazla birlikte ivme kazanan sosyal yaşam, seyahatler, yaşam tarzına dönüştürdüğümüz öz bakım alışkanlıkları ve daha fazlası… Tüm bu maddelerle gittikçe kalabalıklaşan ajandalarımızı bir Jenga kulesi gibi dengede tutmaya çalışırken temizliği pratik ve keyifli bir hale dönüştürmeye ihtiyacımız var. Şanslıyız ki yeniliklerde öncü Dyson, bu konuda da yardımımıza koşuyor ve bizleri ıslak ve kuru temizleme özelliğine sahip Dyson V15s Detect Submarine™ ile tanıştırıyor.

Temizlik alışkanlığı, Gen-Z dokunuşu ve “CleanTok” içerikleriyle bambaşka ve eğlenceli bir rutine dönüşürken, teknoloji de gelişmeye devam ediyor. Yeni ve hızlı yaşam biçimimize uygun özellikler kablosuz süpürgeleri bir adım öteye taşıyor. İşte bu noktada Dyson bizleri fayans, ahşap, seramik, marley, muşamba ve laminant gibi sert zeminleri temizlemek için tasarlanan Dyson V15s Detect Submarine™ ıslak temizleme başlığıyla tanıştırıyor.

Gelin ıslak ve kuru temizleme özelliğine sahip Dyson V15s Detect Submarine™’in becerilerini adım adım mercek altına alalım. Kuru temizlemede alıştığımız Dyson teknolojisi yine kendini gösteriyor. Tozları açığa çıkaran Fluffy Optic™ temizleme başlığının ışık hüzmesi, görünmeyen tozu fark edebilmemizi sağlıyor. Uzun saçları ve evcil hayvan tüylerini fırçaya dolanmadan toplayan anti-tangle teknolojisine sahip mini motorhead onları saniyeler içinde doğrudan hazneye yolluyor. Sert zeminler ve halılardaysa Anti-tangle kanallara sahip Digital Motorbar™ saçları ve tüyleri fırçaya dolanmadan otomatik olarak topluyor. Böylece sıra kolaylıkla temizlik ritüelinin bir sonraki bölümüne yani ıslak temizlemeye geliyor.

Sert zeminleri baştan sona temiz su kullanarak temizleyebilen Dyson V15s Detect Submarine™’in motorlu mikrofiber ıslak temizleme rulosu, her dönüşte sert zeminlerdeki sıvıları, tozları, kirleri ve lekeleri ortadan kaldırıyor. Üstelik kusursuzluğun detaylarda olduğunu hissettirerek, farklı ihtiyaçlarımıza yanıt veren özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Örneğin; evcil hayvanlarla yaşayanların en temel sorunlarından biri olan; evin çeşitli yerlerine dökülmüş mamaları ve çamurlu pati izlerini ıslak temizleme başlığıyla temizliyor. Dökülen bebek mamalarını ve içecekleri hızla temizlemek için engellerin etrafından kolayca manevra yapabilme özelliğiyle ebeveynleri tatmin ediyor. Ayrıca evin temizlik konusundaki en zorlu durakları olan banyo zeminlerindeki diş macunu, sert lekeler ve kurumuş sıvıların üstesinden gelebiliyor.

Dyson V15s Detect Submarine™’in tüm bu becerilerinin ardındaysa ıslak ve kuru temizlik arasında akıllıca geçiş yapmak için programlanan yazılımı yatıyor. Kullanılan moda göre kuru temizlikte 60 dakikaya varan çalışma süresiyle temizlik için yeterli vakit sunuyor. Submarine™’in ıslak temizleme başlığı sert zeminlerde ıslak temizleme yapabilirken, Digital Motorbar™ temizleme başlığı, halılarda ve sert zeminlerde yüksek emiş gücü sağlıyor. Böylelikle aradığımız iki önemli özelliği tek bir süpürgede sunuyor.

Temizlik tutkunlarının tahmin edeceği üzere en iyi derinlemesine temizlik içinse ıslak temizlik öncesi zeminin süpürülmesi öneriliyor. O halde gelin sizi ıslak ve kuru temizleme deneyimini tek bir süpürgede keşfetmek üzere buraya alalım.