Sizce de İstanbul’a en çok festival ruhu yakışmıyor mu? Biz festival, İstanbul ve yaz üçlüsünün bir araya geldiği şanslı günleri asla kaçırmıyoruz. Hava güzel, trafik hafiflemiş, en sevdiklerimizle buluşup Yapı Kredi bomontiada’ya gidiyoruz, orada işten güçten fırsat bulup görüşemediğimiz başka dostlarımızla da karşılaşıyoruz… Hep birlikte kendimizi bomontiada’nın sıcacık ortamında müziğin, lezzetlerin ve festivalin atmosferine bırakıyoruz. Hayali bile çok iyi geldi. Gerçeğini ise 24-25 Haziran’da Kendine Has Babylon Soundgarden ile yaşayacağız!

Kendine Has’ın sunduğu Babylon Soundgarden, Pozitif deneyimi ile iki gün boyunca Yapı Kredi bomontiada’nın dört tarafını hem müzik hem de birbirinden farklı deneyimlerle dolduracak. Müzik sahnesinin öne çıkan isimlerini ve özel performansları bir araya getirerek müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanan “Kendine Has Babylon Soundgarden”ın detaylı programı ve biletleri şimdi Biletix ve Mobilet’te satışta. Gelin festival programına yakından bakalım.

İki güne yayılacak festival boyunca Athena, Melike Şahin, Can Bonomo, Islandman, Aga B, Kolektif İstanbul, Deli Bakkal, Bahr, Su Sonia, Yalnayak ve Efza müzikseverlerle buluşacak. Turkish Edits, Radyo Eksen DJ’leri (Gülşah Güray, Güven Yıldız, Gülşah Turgut, Nikki Wild), Eray Düzgünsoy ve Undomondo ise Babylon ve avludaki keyifli DJ set’leriyle festival ruhunu gün boyu sürdürecek. Gerçekleştirildiği her sene bizim gibi müzik ve festival tutkunları tarafından ilgiyle takip edilen festivalde müziğin yanı sıra birbirinden farklı aktiviteleri deneyimleme fırsatı ve festivale özel hazırlanmış menülerin tadını çıkarma imkânı da bulacağız.

Biliyorsunuz Babylon, hayatımızı bir festivale çevirme işini 1999 yılından beri yapıyor. Bugüne kadar yerli ve yabancı binlerce sanatçının performansını deneyimlememizde onların payı çok büyük. Hangimizin hatıra kutusunda yıllar öncesinden sakladığımız bir Babylon bileti yoktur ki?

Eğer Kendine Has Babylon Soundgarden ilk olacaksa mutlaka biletinizi saklayın deriz, bu hafta sonu yaşayacağınız benzersiz hisleri size hep hatırlatacaktır. Magger’ları ellerinde kendilerine has lezzetli seçimleri ile müziğin ritmine kapılırken görür gibiyiz! Biletlerinizi şimdiden almayı unutmayın, 24-25 Haziran’da Yapı Kredi bomontiada’da buluşmak üzere.