14 saat boyunca müziğin hiç durmayacağı, her saniyesinde aktivitelerin yer aldığı, dünyaca ünlü DJ’lerin performanslarıyla dolu, Tonight It’s Your Time sponsorluğunda gerçekleşecek olan ”Electropol Festival Istanbul 2014”te sürprizler ve eğlence sizi bekliyor!

Electropol

Sırasıyla Juicy M, Firebeatz, Ummet Ozcan, DubVision, Hard Rock Sofa ve son olarak R3hab’i Maslak Arena Festival Çadırı’nda ağırlayan ve binlerce misafirini kendinden geçiren Electropol, bu sefer sıra dışı eğlencesini özgün bir festival atmosferi ile birleştirip müzikseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak!

Proggressive House, Electro House, Deep House, Tech House, Chill Out gibi müzik türlerini kapsayan ve 15 Haziran Pazar günü Maslak Arena Festival Çadırı’nda gerçekleşecek festivale dünyaca ünlü isimler konuk oluyor. DayTime ve NightTime olarak iki farklı saat dilimine ayrılan ve 15.00’te başlayıp 05.00’te bitecek festivalde sahne alacak ilk ünlü isim Electropol serisin başında açıklanan ve DJ Mag sıralamasında dünyanın en iyi 27.Dj’i seçilen, Ultra Music Festival, Tomorrowland, Tomorrowworld, Coachella gibi önemli festivallerde performans gösteren SHOWTEK olacak.

Electropol

Her gün yeni bir isim açıklayan festivalin son line-up’ı herkes tarafından merakla bekleniyor. Tonight It’s Your Time sponsorluğunda gerçekleşecek festivalle ilgili son gelişmeleri ve bilet detaylarını www.electropol.org adresinden öğrenebilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?