Uzun zamandır uzaklaşamadığım Beyoğlu’nun gece hayatından fırsat bulup, 5 Nisan gecesi Tonight It’s Your Time sponsorluğunda gerçekleşen ELECTROPOL için Maslak Arena’nın yolunu tuttum.

Electropol

Maslak Arena’ya ulaşım gayet rahat, hemen önüne kadar metroyla gidebiliyorsunuz. Etkinlik alanına giderken acaba henüz erken mi diye düşünürken, alana vardığımızda yanıldığımızı anladım. Ortam çoktan, BeeGee yani Biroy Giray’ın performansıyla havaya girmişti. Türkiye’de elektronik müziğin öncülerinden, dinleyenler Radyo FG’den kendisini hatırlayacaktır. Devamında ise ikili DJ’ler vardı…

Gece yarısından sonra ilk grubumuz DubVision, dj setinin başına geçti. Hollandalı kardeşler, kalabalığın temposuna hemen uyum sağladı. Grubun en hit parçası; FIREBEATZ ile ortak çalışmaları “Rockin”…

electropol

İlerleyen saatlere doğru sanki konser değil de hakikaten kamplı festival ortamına büründü, Hard Rock Sofa’nın House setleriyle beraber festival alanında dans etmeyen kalmadı. ELECTROPOL’un kalabalığı genç ve eğlenceliydi, çoğunluk hazırlıklı gelmişti. Renkli aksesuarlar, festival kıyafetleri vs… Çekilen yüzlerce “selfie”ye Twitter ve Instagram’dan #electropol hashtag’inden göz atabilirsiniz.

fotoğraf 4 (2)

Tonight It’s Your Time sponsorluğunda gerçekleşen ELECTROPOL İstanbul’un önümüzdeki etkinlikleri 2 Mayıs ve 15 Haziran ‘da yine Maslak Arena’da olacak. İlgilenenler ve kaçıranlar için bir değil, iki şans daha var!

electropol

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?