Elektronik müzik, yalnızca gece kulüpleri ve festivallerde dinlediğimiz birkaç şarkıdan oluşmuyor; o tam anlamıyla bir yaşam tarzı! Peki bu yaşam tarzını sevenler olarak, stilimizi nasıl belirlemeliyiz? Gömleklerden renkli desenli taytlara, yeleklerden deri eteklere kadar birçok stil önerisini bir araya getirdik:

1. Gömlek, tüm düğmeleri kapalı.

WINTER KATE Sleeper Gömlek

Winter Kate | Sleeper Gömlek: Lionel Richie’nin kızı Nicole Richie’nin 2009’da kurduğu marka elektronik müzik dinleyenler, gece kulüplerinde veya festivalde bolca vakit geçirmeyi sevenler için doğru bir adres. Siyah beyaz desenli transparan “sleeper gömlek”i altına şort ile kombinleyebilirsiniz.

PATRIK ERVELL Buttondown Gömlek

PATRIK ERVELL | Buttondown Gömlek: Alışılmadık kumaş seçimleri ve yenilikçi bakış açısı ile Patrik Ervell’in minimal tarzını elektronik müzik dinleyeceğiniz ev partilerinde tercih edebilirsiniz.

2. T-shirt’ler!

A QUESTION OF You Had Me T-Shirt

A QUESTION OF | You Had Me T-Shirt: 2010’da üç arkadaşın, under-ground akımından esinlenerek kurduğu A QUESTION OF’un siyah ve beyaz baskılı organik t-shirtleri tam elektronik müzikseverlere göre!

AMERICAN RETRO Jade T-Shirt

AMERICAN RETRO | Jade T-Shirt: Bir Amerika yolculuğundan ilham alan Laure, David ve Gregory Pariente’nin, 2002’de Paris’te kurdukları American Retro’yu markası, ikinci el mağazalarının ruhunu bohem tasarımlarla birleştiriyor. American Retro’nun renkli t-shirt’lerini giymek, gece kulüplerine, festivallere veya ev partilerine giderken çok doğru bir seçim.

3. Renkli veya Siyah Beyaz Desen

A QUESTION OF Lions Gömlek

A QUESTION OF Lions Şort

A QUESTION OF Tigers Tayt

A QUESTION OF Tiger Mont

A QUESTION OF’ın renkli ve siyah-beyaz desenli şort, mont, tayt ve gömlekleri elektronik müziksevelerin favorisi olmaya aday.

4. Deri

URBANCODE BS11104 Etek

Urbancode | Deri Etek: İngiltere’nin önde gelen markası Urbancode’un tasarım teması, günlük giysileri derinin gücüyle birleşmesinden ortaya çıkıyor; bu da elektronik müzik dinleyenlerin stil kurallarına birebir uyuyor.

SALVATORE SANTORO Rec Deri Ceket

SALVATORE SANTORO | Rec Deri Ceket: Erkekler! Deri illa rock’ın simgesi değildir, bunu unutmayın. Elektronik müzik dinleyenlerin de vazgeçilmezi deri ceketlerden bir tane edinmeyi ihmal etmeyin. En iyi derileri bulabilmek dünyanın birçok yerinde araştırma yapan Salvatore Santoro markasının deri ceketlerine göz atabilirsiniz.

5. Tulum

BA & SH Lou Tulum

BA & SH | Lou Tulum: Müzik dinlerken, bir gece kulübünde rahat olmak kritik; ancak şık aynı anda şık olmak da istemek en büyük hakkınız. O zaman size, iki çocukluk arkadaşı Barbara Boccara ve Sharon Krief’in, 2003’te isimlerinin baş harflerinden oluşan kurdukları BA & SH markasını öneriyoruz. BA & SH’in tulumları şıklığınızdan asla ödün verdirmeyecek!

6. Yelek:

ISABEL BENENATO Gilet Canvas Yelek

ISABEL BENENATO | Gilet Canvas Yelek: Asimetrik kesimleriyle klasik silüetleri yeniden yorumlayan Isabel Benenato, ‘minimal lüks’ meraklılarına modern bir stil anlayışı sunuyor. Bu da zamanımız elektronik müzik severlerin tarzını çok başarılı bir şekilde yansıtıyor.

KRIS VAN ASSCHE x LEE Denim Yelek

KRIS VAN ASSCHE x LEE | Denim Yelek: Elektronik müzik seven erkeklerin de yelek giymesi tarzlarını yansıtmalarını sağlıyor. Lee ile yaptığı ikinci işbirliği yapan Kris van Assche’in denim yeleği tam size göre olabilir.

Görsellerin hepsi: shopigo.com

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN