Daima hareketli ve bol koşturmacalı şehir hayatının tam ortasında yaşayan bizler, çoğu zaman yeşile daha fazla temas etmenin ihtiyacını derinlerde hissediyoruz. “Şehirden uzaklaşmadan, keşke doğayla biraz daha iç içe olabileceğim bir yaşam düzenim olsa” düşüncesi akıllarımızda dönüp duruyor, güneşin ilk ışıkları ve kuşların şarkıları  eşliğinde başladığımız günlerin hayalini kuruyoruz. Bugün sizlerle tanıştırmak istediğimiz, Seba İnşaat’ın yeni projesi Emirgan Apartments da işte tam da bu hayallerimizi gerçek kılmayı amaçlıyor.  

Emirgan Apartments

Hazırsanız, şu an nasıl bir hayata sahip olduğunuz fark etmeksizin, kendinizi bu hayale kaptırmaya sizleri davet ediyoruz: İstanbul’un kalbindesiniz, aynı zamanda şehrin karmaşasından ve gürültüsünden çok uzaktasınız. İlgilenmeniz gereken bazı ihtiyaçlarınız olduğunda birçok alışveriş merkezine yakın, kendinizle baş başa kalmak istediğinizdeyse herkesten uzaktasınız. Boğaz kendine özgü mavileri ve tüm cazibesiyle, Emirgan Parkı ise yeşilin en güzel tonlarıyla size tahmin ettiğinizden çok daha yakın. Güne deniz kıyısında yürüyüş yaparak başlıyor, temiz havayı içinize çekerek doğayla bütünleşmenin tadına varıyorsunuz. Eğer o gün içinizden dışa çıkmak gelmiyorsa, sporunuzu evinizden çıkmadan da yapabiliyorsunuz. Yine çok yakınınızda yer alan Sakıp Sabancı Müzesi’ndeki yeni sergileri geziyor, her biri ayrı etkileyicilikte hikayelere sahip sanat eserlerine hayran kalıyorsunuz. Derken acıktığınızı fark edip kendinizi müzenin içinde bulunan MSA’nın Restoranı’na atıyor, burada harika deneysel tatlar deniyorsunuz. Tabii aynı zamanda, istediğiniz her an sevdiklerinizle sahilde keyifli sohbetler eşliğinde nefis yemekler yiyebiliyor, Boğaz hayatını doyasıya yaşıyorsunuz.

Emirgan Apartments

Biraz da yaşam alanınızın içerisinden bahsedelim. Her şeyden önce, istediğiniz zaman yeni insanlarla tanışabileceğiniz, geniş ve ferah bir ortak avlunun bir parçası da sizsiniz. Huzurlu ışıklandırmalar ve peyzajla yeşillendirilmiş bu alanın iç açıcı atmosferi, aynı zamanda çok özel bir Fransız cafe’ye de ev sahipliği yapıyor. Dilediğiniz zamanlarda, alt kata inip bu tatlı cafe’nin benzersiz lezzetlerini tadabiliyor, güne leziz bir kruvasanla başlayabiliyorsunuz.

Emirgan Apartments

Bir başka deyişle, apartman kültürüne yepyeni ve seçkin bir yorum kazandıran çok özel bir butik projenin tam merkezinde yaşamınızı sürdürüyorsunuz. Farklı plan tiplerinde 3+1, 2+1, 1+1’lerden oluşan yüksek tavanlı 50’den fazla daire seçeneği arasından size en fazla hitap edeni seçmişsiniz, hem ev sıcaklığında hem de lüks bir otel kalitesinde rezidans hizmetleriyle çevrilisiniz. İçinde yaşadığınız daire, size kendinizi daha özgür ve iyi hissettirmek için tasarlandığını her detayıyla hissettiriyor. Huzurlu, mutlu ve rahatsınız. İnsan daha ne ister, öyle değil mi?

Emirgan Apartments

Sizleri Emirgan Apartments’ı keşfetmeye davet ediyoruz! Bu özel projeyi ister web sitesinden inceleyebilir, isterseniz de daireleri sanal tur aracılığıyla gezebilirsiniz.