Artık tüm ihtiyaçlarımızı internet ile karşılayabiliyorken bankaya neden gidelim? Türkiye’de ilk kez yüzde yüz şubesiz dijital bankacılık hizmeti sunan Enpara.com, bakın kurallarını değiştirdiği bankacılık alanında nasıl bir deneyim yaşatıyor:

Enpara

Enpara.com’un amacı müşterilerinin temel bankacılık ihtiyaçlarını, fiziksel şubeleri hiç kullanmadan, yalnızca dijital kanallar üzerinden masrafsız olarak karşılayabilmek. En büyük öncelik, müşterilere net, rekabetçi avantajlar sunmak ve vakitlerini en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak.

Şube yok, masraf yok!

Enpara.com, şubesiz olmanın yarattığı maliyet avantajını müşterileri ile paylaşıyor. Enpara.com’un internet şubesi veya mobil şubesi üzerinden yapılan EFT ve havale işlemlerine ücret, masraf veya komisyon alınmıyor.  Ayrıca, hesap işletim ücreti de talep etmeyerek size ciddi bir maliyet avantajı sağlıyor.

Her zaman yüksek faiz! 

Enpara.com’da mevduatınıza her zaman yüksek faiz var. Üstelik miktar gözetmeden her paraya eşit faiz uygulanıyor (500,000TL ve üzeri mevduata daha düşük faiz uygulanıyor).

Müşteri temsilciniz 30 saniye içinde karşınızda!

Bir sorunuz veya sorununuz olduğunda Enpara.com Çözüm Merkezi her zaman yanınızda oluyor ve 30 saniye içinde müşteri temsilcinize ulaşabiliyorsunuz.

560x300 (5)

Enpara.com müşteri olurken de, olduktan sonra da hiçbir işleminiz için sizi şubeye yönlendirmiyor. Müşteri olduğunuzda bankacılık eğitimi almış bir müşteri temsilcisi sizi adresinizde ziyaret edip sözleşmenizi ve Encard’ınızı teslim ediyor, arzu ederseniz sorularınızı cevaplandırıyor. Enpara.com’da tüm süreçler şubeye gitmeye ihtiyaç duymayacağınız şekilde tasarlanmış. Sade ve basit bankacılık anlayışı ile hizmet veren Enpara.com, müşterilerin mutluluğu ve memnuniyetinin her şeyden daha önemli olduğunu söylüyor.  Bazı müşteri yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz. Enpara.com hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?