12. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali

14 Şubat 2013 - Perşembe • 12:00
24 Şubat 2013 - Pazar • 22:00

Ne? Bu yıl 12. kez düzenlenen, Keş!f başlığında bir yarışma bölümü ve Galalar, !f Müzik, Oyun, Sev & Değiştir, Gökkuşağı Filmleri, Ev, Karanlık & Köşeli gibi bölümleri olan; aynı zamanda atölye çalışmaları ve partiler gibi etkinlikleri bünyesinde barındıran bağımsız filmler festivali

Nerede? Film Gösterimleri: Cinemaximum Fitaş Salon 1 ve Salon 4 (Beyoğlu), Cinemaximum İstinyePark ve Cinemaximum Budak (Caddebostan) Partiler: Maçka Gmall

Ne zaman? 14 Şubat Perşembe’de 24 Şubat Pazar gününe kadar

Neden?

1. Hangi noktasında izleyicisi olmuş olursanız olun, ilk seferinden sonra bağımlısı olduğunuz bağımsız filmler festivalini bu yıl da takip ederek dünyanın dört bir yanından bağımsız ruhlar keşfedeceğinizi biliyorsunuz.

2. Yıl boyunca sıkça adını duyduğunuz ve ülkemizde gösterileceği günü beklediğiniz, festivalin Galalar bölümünde yer alan “Holy Motors”, “On the Road”, “Rust & Bone”, “Paperboy”, “Laurence Anyways” ve “Rebelle” gibi filmleri izlemek istiyorsunuz.

3. Gün boyunca film izleyip akşamında !f Müzik partileri ile saatlerce dans edeceğiniz bir festival maratonuna kendinizi hazır hissediyorsunuz.

Festival hakkında daha fazlası…

theMagger’dan !f önerileri…

theMagger’dan !f rehberi…

YORUM YAZIN

AJANDA

Filmekimi

5 Ekim 2018 - Cuma

4. İstanbul Tasarım Bienali

22 Eylül 2018 - Cumartesi

Istanbul Coffee Festival

20 Eylül 2018 - Perşembe

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN